TOP

Lüksün Modern Yorumu: Opulent Chic Serisi

resVilleroy & Boch’un yeni duvar ve yer serisi Opulent Chic görkemli tasarımıyla fark yaratıyor. Yüksek kaliteli malzemenin sanatsal işçilik ile işlenmesi bu serinin en karakteristik özelliği…

İhtişamlı ve lüks bir estetiğe sahip bu yeni seri, modern bir stille harmanlanırken, tarihi ve uzak coğrafyaları seyahate davet ediyor. Kültürel ve tarihi etkiler tasarımlara özenle ve bağımsız bir şekilde yansıtılıyor. Seri otantik gücünü karakteristik materyal, tasarım ve yüzey kombinasyonlarından alıyor. Opulent Chic Serisi’nde sıcak renkler tercih edildi.   Kremden kahveye opak renk tonları ve lüks vurgular içeren altın rengi seride ön plana çıkıyor. Duvar için saten mat yüzeye sahip seramik fon karolar 30x90cm ölçülerinde; krem, cappuccino ve kahve renklerinde…  Yine 30×90 cm formatındaki sofistike dekorlar ise krem-gold ve kahve-gold renk seçenekleriyle sunuluyor. Bu dekorlar duvar tasarımına sıra dışı yorum katmak veya yaşam alanlarında lüks dokunuşlarla geniş yüzeyler oluşturmak için kullanılabilir… Krem-gold ve kahve-gold renk seçeneklerine sahip 10×90 ve 10×30 cm bordürler ve 15×60 cm süpürgelikler karolarla mükemmel bir uyum sağlıyor ve tasarım seçeneklerini artırıyor. Kahve ve gold renklerini kombinleyen ve el işçiliği ile yapılmış 30×30 cm porselen mozaik ise, duvar ve zeminler için özel olarak tasarlanmış bir dekoratif unsur olarak ön plana çıkıyor.
Seri 30×60 cm ve 30×30 cm koyu kahve yarı parlak porselen yer karoları ile tamamlanıyor.
Gerek ev içi mekanlar, gerekse otel lobileri, gurme restoranlar ve lüks butikler gibi yaşam alanlarında kullanılabilen Opulent Chic, uygulandığı yerlere yüksek kalite, lüks ve çağdaş bir zenginlik kazandırıyor.

tugceylmz42@gmail.com