TOP

Modüler Oturma Sistemleri

Zivella marka Kuka Bench, farklı ebatlardaki modüler yapısı sayesinde küçük ofisler başta olmak üzere dar mekânlardaki konfor ve estetiği en üst düzeye çıkarıyor.

Değişen toplumsal alışkanlıklar, mekânların da dönüşmesine vesile oluyor. Yeni nesil çalışma alanları, zamanın ruhuna göre şekilleniyor ve bu değişim hiç olmadığı kadar hızlı gerçekleşiyor. Vizyoner ve insan odaklı tasarımlarıyla ofislerdeki dönüşümün parçası olan Zivella, insanlar arasındaki iletişimi kolaylaştırmayı hedefliyor.

Sadece ofisler değil, bekleme alanları gibi çeşitli mekânlar için de uygun olan Kuka Bench, markanın en yeni ürünlerinden biri. Farklı ebat ve forma sahip modülleri sayesinde, dar mekânlar ve küçük ofisler için ideal olan Kuka Bench sayesinde istediğiniz oturma düzenini kolayca oluşturabilirsiniz. Arzu ettiğiniz forma ulaşmak için tasarımın modüllerini istediğiniz yönde biçimlendirmeniz yeterli. Ürünün sırt kısmı demonte olduğundan gerektiğinde bu parçayı çıkarabilir ve farklı bir modüle monte edebilirsiniz. Ürünün tasarımında yer alan şarj ünitesi ise hayatınızı kolaylaştıracak.

Farklı renk kombinasyonları ve modüler tasarımı ile bulunduğu ortama enerji katan Kuka Bench beş yıl garantiye sahip.

umuty@groupmedya.com