TOP

MIELE’den tek tuş ile Cappucino ve Latte Macchiato

mielegalSET ÜSTÜ CM5 KAHVE MAKİNESİ ile hem size hem sevdiğinize bir dokunuşla kahve hazırlamanın kolay yolu

Her zaman aynı kalitede… Tam damak tadınızda… Miele’den yeni set üstü CM5 kahve makinesi ile zahmetsizce, kolay ve çabuk mükemmel espresso, kahve veya cappuccino hazırlamak için bir dokunuş yeter! Miele set üstü solo tam otomatik kahve makinesi, Miele kalite standartları ile mutfağınızda tüm ankastre cihazlarla optik açıdan tam uyumlu, kompakt, kolay kullanımlı, hijyen kurallarına uygun ve kolay temizlenebilir bir yenilik sunuyor.
Gerçek kahve keyfiniz için…
• Mükemmel aroması ile size özel kahve keyfi
• Tam otomatik, aynı anda 2 espresso /kahve hazırlama imkanı
• İdeal süt köpüğü kolay ve hızlı elde ederek mükemmel Cappuccino, sütlü kahve veya Latte Macchiato hazırlama imkanı
• Alternatif olarak özel haznesinde granül/toz kahve kullanma imkanı
• Çok çabuk sıcak su elde etme imkanı, özellikle kahve fincanlarının hızlı ısıtılması gerektiği durumlarda kullanılabilir.

Her noktada kalite: Değerli malzemeler
Uzun ömür ve güvenli çalışma sadece makinenin kaliteli malzemeleriyle sağlanabilir. Cihazın ön kısmı, kahve öğütücü dayanıklı çelik kaplamadır. Makinenin üst bölümünde kahve fincanlarının hazır bir şekilde yerleştirilebilmesi için kullanılacak bölüm krom kaplamadır. Her noktada mükemmellik Miele’nin vazgeçilmez felsefesidir.

Kolay ve rahat
CM 5 serisinin tüm fonksiyonları cihaz kullanım paneli üzerinde yazılı olarak görülebilir ve seçilecek program kolayca takip edilebilir. İstediğiniz içeceği ekrandan seçerek çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Ekran üzerinden her türlü bilgi anında gösterilir böylece makinede bulunan kahve çekirdeğini, su miktarını veya makinenin temizlenmesi gerektiği bilgilerini takip edebilirisiniz. Solo kahve makineniz gerek kullanım paneli gerekse görünümüyle mutfağınızdaki diğer Miele ankastre cihazlarla tam uyum sağlıyor.

En mükemmel kahve için ideal aroma
Kahve öğütücü dinamik bir hazneye sahiptir. Öğütme haznesi içinde öğütülen kahve çekirdekleri toz haline gelen kahve ile basınçlı suyla buluşma noktasıdır. Böylece kahve aroması maksimum seviyede korunarak içime hazır olarak servise hazırlanır.
Cappuccinatore ile süt köpüğü hazırlamak çok kolaydır.
Cappuccinatore ile sadece bir dokunuşla istediğiniz kahveyi olması gereken tatta hazırlayabilirisiniz.

Her çeşit kahve için mükemmel kıvam:
Espresso, Lungo, Cafè Crème, Cappuccino, Cafè Latte veya Latte Macchiato ve diğerleri…
İstediğiniz kahve çeşidi için size özel yoğunlukta, ölçüde her zaman aynı tatta keyfinize uygun olarak tam zamanında hazırlanır.

tugceylmz42@gmail.com