TOP

İÇ MİMAR HASAN BURAK AKYILDIZ’IN SAMİMİ VE FONKSİYONEL TASARIMLARI

İç Mimar Hasan Burak Akyıldız’ın kullanıcısıyla yaşayan, yalın ve yaratıcı tasarımlarının odağında dokusal sıcaklık ve işlevsellik var.

Konuttan ofise, doktor muayenehanelerinden otel ve restorana farklı projelere imza atan deneyimli İç Mimar Hasan Burak Akyıldız, kullanıcıya özel mekân çözümlerini tamamlayan ürün ölçeğindeki tasarımları ile de oldukça samimi bir dile sahip. 2017 yılında üretmeye başladığı mobilyaları, iç mimarlık eğitimini destekleyen endüstriyel tasarım derslerinin kattığı bütüncül bakış açısının sonucu.

FEZİ KANEPE

Malzeme kalitesi ve işçiliği ile önce çıkan Fezi kanepe, masif meşe gövdesi, yerli ve ithal kumaş seçimleri ile özel konfor alanları yaratıyor.

CİBİ MASA LAMBASI

Masanızı kavrayan Cibi, özenle tasarlanmış detayların neşe uyandıran bir sonucu. Yüzeye tutunan masif ceviz kısımların pirinç ile birleşimi kendine has, oyuncu yönünüze dokunan bir karakterde.

ŞOTARİ MASA

Doğal malzemelerin formlarının yalınlığını kaybetmeden birbirine eklemlendiği Şotari masa, Toros Siyah mermer tablanın masif cevizle olan uyumunu yansıtıyor

bugral@groupmedya.com