TOP

EN GÜNCEL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER VE AKILLI TASARIMLAR

TASARIM: LG B8 4K HDR OLED TV, A7 akıllı işlemcisi ve 4K ekranıyla farklı bir görsel deneyim vadediyor. ThinQ AI teknolojisiyle Google Asistan ve Amazon Alexa uygulamalarını kullanım imkânı sunan televizyon, Dolby Atmos surround ses sistemi özellikleriyle film geceleriniz için ideal.

SES: 33 saate varan pil ömrü ve hızlı şarj teknolojisiyle dikkat çeken AKG
Y500 kulaklıklar, dört farklı renk seçeneğiyle tarzınıza uyacak şekilde tasarlandı. Kulaklılarınızı çıkardığınız anda dinlediğiniz şarkı otomatik olarak duruyor, taktığınız anda ise yeniden çalmaya başlıyor. Kulak üstü kontrolleri sayesinde sesi kontrol etmeniz ve gelen çağrıları yanıtlamanız da mümkün.

PRATİK: Beş farklı pişirme seçeneği sunan Cuisinart elektrikli döküm
ızgara, ters çevrilebilen alt ve üst yüzeyleriyle bağımsız iki farklı
ızgara olarak kullanılabiliyor. Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilen ızgara, 80-230 °C arasında değişen ısı ayarıyla mutfaktaki yardımcınız olmaya aday.

AKILLI: Galaxy Note10 akıllı telefon serisi geliştirilmiş araçları, S Pen’i,
profesyonel kamerası ve iki farklı boyut seçeneğiyle Türkiye’de satışta.
Sinematik Sonsuz Ekranı, HDR10+ sertifikası ve Dinamik Ton Haritalaması
özelliğiyle etkileyici genişlikte bir renk aralığı sunan Galaxy Note10, üstün video teknolojisiyle her anınızı yaratıcılıkla dolduruyor.

GURME: Mr. Coffee’nin BVMC-PO19B kahve makinesi özel ekranı ile mükemmel kahveyi nasıl yapacağınız konusunda sizi yönlendiriyor. İdeal kahve ve su oranını doğru sıcaklıkla buluşturmanızda size rehberlik ede cihaz, aynı anda 2-6 fincan kahve pişirebiliyor.

Hazırlayan : MUSTAFA MAHİR ÖZER

gizema@groupmedya.com