TOP

Burçların Özelliklerine Göre Dekorasyon Önerileri

Burcumuz, dekorasyon seçimlerimizi de etkiliyor. İşte burçların özelliklerine göre dekorasyon önerileri…

KOÇ

Gösterişten hoşlanan ancak zarafeti de elden bırakmayan Koç burçları, bunu evlerine de yansıtıyor. Kullanışlı, az yer kaplayan, dinamik mekanlar onlara göre. Bej tonlarından ve şık aksesuarlardan hoşlanıyorlar.

BOĞA

Pofuduk ve kocaman koltuklar bir evde aradığınız ilk şey! Üst düzey kalitede kumaşlarda olmasına dikkat ettiğiniz eşyalarınız konusunda oldukça özenlisiniz. Ahşap evlerde; toprak tonlarında eşyalarla yaratacağınız oda sizin mabediniz olabilir. Aynı zamanda büyük bir yemek masası da sizi mutlu edecek eşyalar arasında. Aksesuar olarak büyük ahşap vazolarda palmiye yaprakları gibi büyük boyutlu akseuarlardan hoşlanıyorsunuz. Evinizde gösterişi tercih ediyorsunuz çünkü ev sizin için oldukça önemli.

İKİZLER

Gösterişi ve ışıltıyı evde de vintage etkisiyle gösteren İkizler burçları için altın ve bej tonları dekorasyonun vazgeçilmezi. Rahatlıktan çok tasarıma önem veriyorsunuz. Ve bu tasarımların sizi iyi hissettirmesi önemli.

YENGEÇ

Rahatlarına düşkün olan Yengeç burçları için kalacakları yer tamamiyle onları yansıtan ve kendilerini iyi hissedebilecekleri bir yer olmalı. Kürk ve peluş gibi yumuşak detaylar, kullanışlı kütüphaneler ve sıcak duvar dekorasyonları tam onlara göre.

ASLAN

Antika eşyalardan fazlasıyla hoşlanıyorsunuz. Altın ve toprak tonlarındaki odalar tam size göre. Gösterişli ve renkli ev aksesuarları ve etrafa atacağınız kullanışlı battaniye ve halılar; sıcak bir ortam için ihtiyacınız olan şeyler. Evin içerisinde ise en çok kullandığınız şey kesinlikle bir sıcak içecek bağımlısı olarak eğlenceli kupalarınız!

BAŞAK

Dekorasyonda ağırlıklı olarak sıcak bej tonlarından hoşlanan Başak burcu kadınları için rahatlık kadar pratiklik de ön planda. Fazla toz yapmayacak, kolay temizlenebilecek objeler ve şık detaylar onlar için önemli.

TERAZİ

Düzenden hoşlanan Terazi burcu kadınları için, pratik ve kolay bir düzen her şeyin öncesinde gelir. Beyaz ve gümüş detayların kullanıldığı minimal dekorasyon stili tam onlara göre!

AKREP

Minimalist tavrınız dekorasyonda da devam ediyor. Minimal şekilde dizayn edilmiş evinizde renk konusunda ise cesursunuz. Canlı ve zıt renkleri bir arada kullanarak denge yakalamaktan hoşlanıyorsunuz.

YAY

Yay burcu kadını gösterişi ve konforu sever. Bu yüzden yumuşacık yastıklar, yumuşak koltuklar, kürk örtüler, mum ışığı ve ahşap odaklı dekorasyon tam onlara göre. Anahtar kelimeleri: Sıcaklık!

OĞLAK

Oğlak burcu kadını sıcak tonlar, yumuşak dokular ve rahat dekorasyonlardan hoşlanır. Yumuşak koltuklara loş ışığın eşlik ettiği dekorasyonlar Oğlak burcu kadınının rahat hissetmesini sağlar.

KOVA

Kova burcu eşittir minimalizm demiştik. Dekorasyonda da bu durum değişmiyor. Az ancak öz eşya sizin evinizi tanımlıyor. Açık tonlar, minimal ancak çok fonksiyonlu tasarım harikası ev eşyaları, konforunuz için gerekli olan parçalar.

BALIK

Balık burcu romantik dekorasyonlardan hoşlanır. Keskin yapıda olmayan objeler, romantik mumlar, yumuşak renkler… Evinizin dizaynı kadar rahatlığı da önemlidir, zira Balık burcu için rahatlık ön plandadır. Ahşap tonlarındaki evler tam size göre.

seda@mayadijital.com