TOP

YAZ SOFRALARI İÇİN RENGARENK BİR ATMOSFER TASARIMI

Uzun yıllardır, dünyanın en prestijli dekorasyon ürünlerini Türk müşterisiyle buluşturan Luxuria, Etiler’de açılan yeni mağazasında, yepyeni bir konseptle müşterileriyle buluşuyor. İki katlı villada; bir evi, tekneyi dekore etmek isteyenler, yeni evlenenler, sofralarına farklı güzellikler katmak ya da sevdiklerine hoş bir hediye arayışında olanlar için farklı bütçelere uygun, çok şık ürünler yer alıyor. Porselen yemek takımlarından kristal bardaklara, sofra sunumlarından ev tekstil ürünlerine uzanan geniş bir yelpazeye sahip mağazada yer alan ürünlerin seçimleri de farklı stillere uygun olarak yapılıyor.

La Table Hermes, St Louis, Puiforcat, Zanetto, Riva, L’Objet, Haviland&Parlon, Limoges, J.Seignolles Limoges, Haviland Limoges gibi Luxuria’ya özel markaların yanı sıra Daum, Lalique, Michael Aram, Riedel, Ralph Lauren, Rosenthal, Versace, Sambonet, Bernardaud Limoges ve Dibbern Porcelaine markaları mağaza içerisinde bulunuyor. 

Yeni mağazasının açılışı için  bir sürpriz yaparak ilk kez kendi imzasıyla porselen bir sofra takımı da üreten marka,yazın coşkusunu müthiş bir şekilde hissettiren papağanlar ve tropik bitkilerle süslü takımlar, yaz sofralarını rengarenk bir atmosfere dönüştürüyor. Kütahya Porselen’den Sema Güral ve Fern&Co’dan Yağmur Çetin’in destekleriyle ortaya çıkan koleksiyon, sıra dışı sofralar hazırlamak isteyenlere sesleniyor. Bu rengarenk takım; el boyaması seramik ve cam şamdanlar, el örgüsü hasır buzluk, sürahi gibi aksesuarlarla kombinleniyor.

Mağazada yer alan ürünlerin yanı sıra büyük işyeri binalarının, resmi dairelerin ve catering şirketlerinin sofra ve dekorasyonla ilgili ürünlerinin temini ve stilize edilmesi konusunda özel danışmanlık hizmeti de aynı çatı altından veriliyor.  

Bu çok özel mağaza, ayrıca yeni adresinde moda dünyasına kattığı ışıltılı havayla son yıllarda büyük dikkat çeken In The Mood For Love ile de komşu olduğu için, mağaza ziyaretinizde aynı anda hem dekorasyon hem de modayı bir arada bulabiliyorsunuz. In The Mood For Love 2019 yaz koleksiyonları, Seasons & Stories’in vintage takıları da bu esnada görebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.


Cesur, cüretkar; aynı zamanda gizemli ve duygusal kadınlar için yaratılan In The Mood For Love koleksiyonları, yüksek moda anlayışını, evinde en rahat olduğu zaman diliminde veya arkadaşlarıyla planladığı bir akşam üstü programında bile hissettirecek kombibler sunuyor.  In The Mood For Love 2019 yaz koleksiyonu, kendini iyi hissetme lüksünün günün her saati yaşanabileceğini kanıtlıyor. Stiline, zeki, esprili ve feminen özellikler katan In The Mood For Love kadını pırıltıyı, eğlenceyi ve renkleri seven ama her şeyden önce kendisi için giyinenleri temsil ediyor. Koleksiyonun ana hatlarını; payetlerle bir araya gelen modern formlar, ipek kumaşların zarifliğini neon renklerin enerjisiyle birleştiren tasarımlar, panter ve yılan derisi gibi desenlerin yüksek kalite kumaşlarla olan beraberliği oluşturuyor.

gizema@groupmedya.com