TOP

YATAK ODALARINDA YEŞİL ETKİSİ

Doğa ile her zaman uyum halinde olan yeşil tonları iç dekorasyon konusunda harika avantajlar sağlar. Bu paleti yatak odalarımıza koyduğumuzda ise gözlerimizi açtığımız ilk andan itibaren olumlu etkileri hissedebiliriz. Canlı nane yeşilini, parlak limon yeşilini, koyu tonlardaki; ada çayı ve zümrüt yeşilini kullanarak yatak odalarında kendi kişisel estetiğimizi oluşturabiliriz!

İç mekan bitkilerini dekorasyonda kullanmak için alışveriş yapmak zorunda değilsiniz, sadece evinize bakın ve yatak odasına koymak için bir dizi yeşil bitki toplayın.
Oanh Phuong
Yeşil ve kahverengi yatak odası düzeni rustik bir çekicilik uyandırır. Bir miktar sarı renk veya ortamı aydınlatmak için altın ya da bakır tasarımlı lamba detayı ekleyin.
1stdibs.com
Yeşil ve beyaz yatak odası dekorunun verdiği tazelik hissi, berrak yeşil bir elmaya ısırmak gibidir. Yaratıcılığınızın meyvesini tamamlamak için koyu ahşap veya siyah aksesuarların tohumlarını serpin.
behance.net
Yeşil renk tonları ile soğuk mavi aksesuarlar, sakin ve huzurlu bir uyku alanı oluşturmak için yeşil bir tuval üzerinde muhteşem duracaktır. Yatak odasındaki yeşil zemin, oda tasarımına derinlik katarken, mavi ise sağlam yüzeyi vurgulamaktadır.
behance.net
Yeşili kullanarak tropikalden ilham alın. Tropikal bir duvar resmi, botanik desenli yastıkları ve tavan vantilatörü ekleyerek tatil evi tadı verin. Konsepti zenginleştirmek için ahşap elemanlar, panjurlu dolap kapıları, rattan mobilyalar ve bir jüt halısı ekleyebilirsiniz.
Yeşil tonlarını daha parlak turuncu, sarı gibi renklerle vurgulayabilirsiniz.
Yeşil bir duvara raflar ekleyerek odaya farklı bir modern hava katmayı deneyin.
 Anton Karniaichuk & Katherina Rusak
Yeşil duvar boyasına sihirli dokunuşlar ile yaklaşın, odayı oluğundan daha ferah gösterecektir.Ahşap yatak kullanımı da doğal formlar ile yeşili en uygun şekilde birleştirecektir.
Andrew Taran
Yeşili duvar tasarımlarında kullanmak, mobilya ve aksesuar seçimlerinde sizi açık ve sade tonlara yöneltir.Yeşilin tonlarını kullanarak özgün bir görünüm yaratmanız mümkün.
wallsauce.com
Pembe ve yeşil yatak odası şeması yumuşak bir görünüm yaratır. Rengin bolluğunu kırmak için beyaz ve gri tonlarından destek alabilirsiniz. simplify.epinone.com

gizema@groupmedya.com