TOP

TITANIC MARDAN PALACE’TA YAZ ZAMANI

Dünyanın en etkileyici şehirlerinden İstanbul’u dört farklı mimari ile anlatan, Türk ve Avrupa kültüründen ışıltılı bir koleksiyona sahip müzeyi andıran Titanic Mardan Palace, Akdeniz Rivierası’nda yegane saray otel özelliği ile beklentilerin ötesinde bir tatil sunuyor. Göz alıcı dekorasyonu, mükemmel konumu, büyüleyici manzaraları, palmiye ağaçları ve geniş yeşil bahçeleri ile Titanic Mardan Palace, görkemli bir sarayın gerçek lüks ve ihtişamını yansıtıyor.

Mykonos Beach ve Efsanevi Kokteyller

Maldivlerden getirilen beyaz kumu, imza kokteylleri ve beach partileri ile Mykonos Beach bu yaza damga vuracak. Muhteşem bir görsel şölen, müzik ve eğlencenin hiç eksik olmadığı Mykonos Beach’te kristal rengi deniz ve bembeyaz kumu ile plajın doğal güzelliğini yaşayabilirsiniz. Sahilde kum ve çim alanın merkezine konumlandırılan ve dünyaca ünlü beach clublardan esinlenerek dizayn edilen Mykonos Beach Club, özel konseptlerle yorumlanan tematik partilerle günün ilk ışıklarına kadar keyif ve eğlence noktası olarak hizmet verecek. Mykonos Beach barda sunulan enfes kokteyler imza niteliğinde. Cats Cup, Famous Tiki, Bird Beard, Warm Bodies gibi efsanevi kokteyller hem sunumları hem tatları ile  içinizi serinletecek.

Tatilde spordan vazgeçemeyenler için gün boyu devam eden Jumping Fitness, Zumba, Tabata, Crossfit ve Core Training gibi performansı yüksek aktiviteler ve su sporları ile tatilde ayrı heyecan bekliyor. Suda eğlence keyfinin vazgeçilmezi Aquapark‘ta su üzerinde kayarken harika Akdeniz manzarasının keyfine varın.

Tatile Keyif Katacak Eğlence

Dünyaca ünlü show’lar, özel performanslar, her biri ayrı konseptte gece kulübü ve barlarla kesintisiz bir eğlence programı Akdeniz gecelerini renklendirecek. Tüm yaz boyunca Allen Hulsey, Todes, Prism Project, Freddie Mercury Tribute, Anadolu Ateşi ve Pelin Gedik performansları ile eğlenceli yaz geceleri Titanic Mardan Palace misafirlerini bekliyor. Özel dekorasyonu, etkileyici tasarımı ve ışık efektleri ile sihirli bir etki bırakan, 3 katlı özel loca ve köşelerin bulunduğu Monkey Club, dünyanın en iyi club trendlerinin farklı bir yansıması olarak eğlence hayatını farklı bir boyuta taşıyacak.

Titanic Mardan Palace Türk mutfağı ve uluslararası lezzetlerle keyifli bir yeme içme deneyimi, iyi hissettiren lüks spa olanakları, nefes kesen eğlence konsepti ile seçkin saray yaşamının zevk ve tarzını yeniden tanımlıyor.

gizema@groupmedya.com