TOP

TEPE NAUTİLUS’ta “EVDE BAHAR GÜNLERİ” BAŞLIYOR!

Tepe Nautilus, 24-26 Mayıs tarihleri arasında Evde Bahar Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Üç gün boyunca ev & dekorasyon ve beyaz eşya mağazalarındaki indirimler, kampanyalar ve atölyelerle buluşacak ziyaretçiler, Marie Claire Maison dergi editörlerinin seçeceği ürünlerle bu bahar evini Tepe Nautilus’ta yenileyecek. Sosyal medya üzerinden yapılacak yarışma ile belirlenecek bir isim 1.000 TL değerinde hediye çekine sahip olurken, 17 -22 Mayıs tarihleri arasında Tepe Nautilus mağazalarında yapacağı alışveriş ile en fazla tutara ulaşan bir kişi, Özge Ulusoy ile birlikte alışveriş yapacak.

Bu bahar evini yenilemek isteyenler 24-26 Mayıs tarihleri arasında Tepe Nautilus Evde Bahar Günlerinde buluşuyor. Birbirinden özel kampanyalar, indirimler ve atölye çalışmalarından yararlanma imkânı sunan Evde Bahar Günleri, ev tekstili, mobilya ve aksesuar mağazalarında keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Tepe Nautilus X Marie Claire Maison

Üç gün sürecek Evde Bahar Günleri’nde kampanya ve indirimlerden yararlanacak ziyaretçiler, dekoratif ürünlerin tasarlanacağı yaratıcı atölyelere de katılma imkânı bulacak.   Tepe Nautilus Instagram hesabı üzerinden yapılacak yarışmada, favori yaz stilini yansıtan dekorasyon fotoğraflarını, #tepenautilusxmcmaison ve #tepenautilusileyazstilim hashtagleri ile paylaşan katılımcılar arasından belirlenecek bir isim, 1.000 TL değerinde hediye çekini seçili mağazalarda dilediğince harcayabilecek. 24 Mayıs Cuma günü Marie Claire Maison Stil Editörü Hazal Balasar, baharın en trend dekorasyon ürünlerini seçmek için kazanan yarışmacıya eşlik edecek.

Marie Claire Maison editörleri 24 Mayıs Cuma günü Tepe Home mağazasında ziyaretçiler ile buluşarak stil danışmanlığı yapacak.  Marie Claire Maison editörleri Mergim Özdamar, Hazal Balasar, Berkant Benli ve Çiğdem Hasanoğlu Tepe Home ziyaretçileri ile bir araya gelerek 2019 yılının dekorasyon & mobilya ve aksesuar trendleri hakkında ipuçları paylaşacak.

Özge Ulusoy ile Önce Sohbet Sonra Alışveriş

Evde Bahar Günleri kapsamında 25 Mayıs Cumartesi günü Tepe Nautilus ziyaretçileriyle bir araya gelecek olan Özge Ulusoy ile Marie Claire Maison editörü Mergim Özdamar, 2019’un en gözde ev dekorasyon trendleri, yeni dönem aksesuarlar ve ev düzenleme yaklaşımları hakkında tüyolarıyla keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. 17 – 22 Mayıs tarihleri arasında Tepe Nautilus mağazalarında en fazla alışveriş tutarını gerçekleştiren 1 şanslı kişi ise Özge Ulusoy ile tanışıp keyifli bir alışverişe çıkarak en trend dekorasyon eşyalarını birlikte seçme fırsatına sahip olacak.

Tepe Nautilus, birbirinden avantajlı indirim ve kampanyaları, yaratıcı dekorasyon atölyeleri ve söyleşileriyle üç gün boyunca dolu dolu geçecek Evde Bahar Günleri’ne tüm ziyaretçilerini bekliyor.

gizema@groupmedya.com