TOP

Swissôtel the Bosphorus, İstanbul’da Fibabanka ile Açık Havada Popcorn Kokusu Var

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un saklı kalmış yemyeşil ağaçlarla çevrili cenneti Sultan Park’ta 17 Haziran itibariyle her Pazartesi akşamı Fibabanka ana sponsorluğunda açık hava sinema günleri düzenliyor.

Şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyen tüm sinemaseverleri Swissôtel The Bosphorus, İstanbul kalitesiyle, unutulmaz bir deneyim bekliyor.


Anadolu Efes’in de co sponsorluğunu üstlendiği ‘’Fibabanka ile Açık Havada Popcorn Kokusu Var’’ etkinliğinin kapıları saat 20:00’de açılacak ve misafirler gösterimlerden önce yiyecek ve içecek standlarından faydalanarak, yaz günlerinin vazgeçilmezi olan şezlonglara uzanıp keyifli sinema akşamlarının tadını çıkaracaklar.

Müzikal kategorisinde; 6 Oscar ödüllü “La La Land” ve 10 sene sonra devam filmi olarak yayınlanan “Mamma Mia”, bilim-kurgu ve aksiyon kategorisinde “Avengers: End Game”, “Captain Marvel”, yerli yapım olarak “Hedefim Sensin”, “Aile Arasında” ve “Bizim İçin Şampiyon” gibi daha birçok film, yaz akşamları Sultan Park’ta sinemaseverlerle buluşacak.

1 içecek, 1 popcorn’un dahil olduğu biletlerin fiyatı 95 TL.

Biletler Biletix’ten temin edilebilir.

FİLMİN GÖSTERİM
ADI TARİHİ
La La Land 17 Haziran
Captain Marvel 24 Haziran
A Star Is Born 1 Temmuz
Mary Poppins Returns 8 Temmuz
Bizim İçin Şampiyon 22 Temmuz
Kingsman: The Golden Circle 29 Temmuz
Hedefim Sensin 5 Agustos
Mamma Mia! Here We Go Again 19 Agustos
Avengers: End Game 26 Agustos
Bohemian Rhapsody 2 Eylül
Aile Arasında 9 Eylül

gizema@groupmedya.com