TOP

SUYUN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRMEK

Grohe, Frankfurt’ta gerçekleşen ISH 2019 Fuarı’nda sergilediği yeniliklerle suyun geleceğini şekillendirme konusunda ne kadar iddialı olduğunun bir kez daha altını çizdi.

Hayat çık hızlı değişiyor ve bu değişimlere uyum sağlamaktan da öte sorumluluk alarak değişimde belirleyici olmak önem taşıyor. Her yıl Frankfurt’ta gerçekleşen ISH 2019, su ve enerji konusunda faaliyet gösteren sektör markalarını buluşturan, bu markaların en yeni ürünlerini ve geleceğe dair planlarını paylaştıkları önemli bir fuar. ISH 2019’a Grohe’nin davetlisi olarak katıldık ve bir kez daha ünlü Alman markasının sergilediği inovatif banyo ve mutfak çözümlerine, geleceğe dair öngörülerine, teknolojik açıdan devrim niteliğindeki çalışmalarına tanıklık ettik.

Michael Seum

Michael Seum direktörlüğündeki Grohe Tasarım Ekibi’nin bütün yıl boyunca tasarladığı sayısız ürünü deneyimleme şansına sahip olduğumuz marka standı, fuar süresince yoğun ilgi gördü. Öyle ki soğutulmuş ve filtrelenmiş suyu doğrudan bataryaya getiren Grohe Blue bataryaların sunduğu filtrelenmiş ve sodalı suyun tadına bakmak istediğimiz bölümde sıra bekledik fakat beklediğimize gerçekten değdi. Bu su sistemi, altı ile on derece sıcaklıklarda soğutulmuş suyu, içme suyu, orta veya sodalı olmak üzere, üç şekilde temin ediyor. Markanın ofisler için önerdiği Blue Professional’ın evlerdeki alternatifi Grohe Blue Pure, genel su şebekesinden gelen musluk suyunun sınırsız kullanımına imkân vererek bunu bütün mutfaklardaki her türlü uygulamada hiçbir sınırlama olmaksızın kullanılabilen, filtrelenmiş, lezzetli içme suyuna dönüştürüyor. Grohe Sensia Arena klozet, yeni tasarımıyla karşımıza çıktı fuarda. Bu ürünün yıkama kolları her kullanım öncesi ve sonrasında otomatik olarak temizleniyor ve böylece bakteri üretimi neredeyse sıfıra iniyor. Grohe’nin ISH 2019’daki yıldızı ise Grohe Atrio Icon ve Grohe Allure Brillant Icon oldu. Grohe’nin Almanya’daki Hemer üretim tesisinde bulunan 3D metal yazıcıları için özel granüllerden oluşan gizli bir formül geliştirerek ürettiği 3D metal baskı bataryaları, 2019 itibariyle alanında endüstriyel üretimin zirvesi olarak nitelendirilmekte. Grohe bütün yenilikleriyle değişimdeki öncü rolünü pekiştiriyor.

Sensa Arena
Alure Brilliant Icon
Atrio Icon
Blue Pure Minta
Akıllı evlerden akıllı binalara yönelen eğilimler çerçevesinde su güvenliği ve su yönetimi için akıllı bir ekosistem yaratmaya odaklanan markanın yüzlerce ürünü Mart ayında Frankfurt’ta gerçekleşen ISH 2019’da tüketici ile buluştu.

Hazırlayan : ÇİĞDEM HASANOĞLU

gizema@groupmedya.com