TOP

SÜRDÜRÜLEBİLİR MUTFAKLAR

Güncel trendleri yaşam alanlarımıza taşıyan Mudo Concept, geniş ürün yelpazesine dâhil ettiği Grundig Küçük Ev Aletleri ile lezzetli hikâyeler kurguluyor.

Maslak Giz 2000 Plaza’da yer alan konsept mağazasında sanat galerisi, çiçekçisi, restoranı, kafesi ve geniş terası ile ilham veren mekânlar sunan Mudo Concept, ürün çeşitliliğine modern çizgisi ile dikkat çeken Grundig Küçük Ev Aletleri’ni ekledi. Bilinçli tüketimi, sade ve gıdaya saygılı bir yaşamı mutfaktan hayata yaymak için başlattığı farkındalık hareketi “Ruhun Doysun” ile sürdürülebilirlik odağında tasarımlara imza atan Grundig’in Maslak Mudo Concept ve Mudo Concept web adresi üzerinden satışa sunulan mutfak aletleri arasında Power Blender, Slow Juicer, çay ve Türk kahvesi makinesi gibi performans özellikleri ile ayrışan ürünler var.

Geçtiğimiz ay Maslak’taki konsept mağazasında düzenlenen ve Mutfak Sanatları Akademisi’nin Grundig ürünleriyle hazırladığı lezzetli ikramlarla tatlanan tanıtım etkinliği ile Grundig Küçük Ev Aletleri’ni tüketicilerle buluşturan Mudo Concept, ziyaretçilerine ev dekorasyonu ile ilgili en güncel trendleri ve ihtiyaçlarını karşılayan en yeni lezzet teknolojilerini bir arada sunmayı amaçlıyor.

Farklı tarz ve hikâyelere sahip yaşam alanlarının yanı sıra Grundig Küçük Ev Aletleri’nin sergilendiği özel alan çok yönlü dekorasyon deneyimleri sunuyor.

Hazırlayan: JULEN TUNÇ

umuty@groupmedya.com