TOP

SICAK VE KEYİFLİ KURGULAR İLE KİŞİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Lüks İtalyan markası Visionnaire, yaşam alanlarında sıcak ve keyifli kurgular yaratmanıza imkân sağlayacak seçenekleriyle içinizi ısıtacak. Kişiye özel çözümler sunan markanın bütün tasarımları, form ve dokularıyla zamansız zarafeti yansıtıyor.

Fabio Bonfa tasarımı Ripley yatak

Huzuru konfor ve romantizmle bir araya getiren Visionnaire, mücevher etkisi yaratan şık detaylara sahip zamansız tasarımlarıyla evlerinizde zengin bir atmosfer oluşturmanızı sağlıyor. Markanın en güncel koleksiyonlarında öne çıkan doğal kumaş dokuları, geometrik desenlerle ve zengin renklerle birlikte kışa damgasını vuruyor. Kahverengi tonları kırmızı ve altın rengiyle hareketlendiriliyor.

Fabio Bonfa tasarımı Barney büfe

Sıcaklık hissiyle birlikte ışıltılı bir dünya da vadeden koleksiyonda İtalya’nın en önemli tasarımcılarının yanı sıra en iyi ustalarının da emeği var. Marka, perde ve döşemelik kumaşları metal, ayna, değerli taş gibi gösterişli malzemelerle harmanlıyor. Parlak lake ahşaplarla ve desenli mermerlerle sıklıkla karşılaşıyoruz. Paslanmaz çelik, pirinç gibi farklı metal malzeme seçeneklerinde krom, gold ve bronz renkleri öne çıkıyor. Her zaman şık ve samimi alanların vazgeçilmez parçası olan Visionnaire, sanata vurgu yapan avangart çizgisini modern bir bakış açısıyla yorumlamaya devam ediyor.

Alessandro La Spada tasarımı Babylon oturma grubu

gizema@groupmedya.com