TOP

SANATA YENİ BİR SOLUK GETİREN TASARIMLAR

Yenilikçi ve vizyon sahibi kültürel tasarımcı Errin Kancal, düşüncelerini ve hayal gücünü farklı biçimlerde ortaya koyuyor. Duygularını sanatla harmanlayan Kancal, tasarım ile sanatına yeni bir nefes verdiğine inanıyor.

Üniversite eğitimini Art Institute of Chicago’da endüstriyel tasarım ve sanat üzerine tamamlayan Errin Kancal eğitimini tamamlarken kendini birçok yönde geliştirerek teknoloji, tekstil, grafik tasarımı, metal kaynaktan mobilyaya kadar birçok farklı alanda çalışmalar yapmış. Çoğunlukla ürün tasarımına yoğunlaşan Kancal, aynı zamanda kurulum sanatı, duvar resimleri, cam üfleme ve illüstrasyon ile de uğraştığını söylüyor.

KISS ÇATAL

Kiss çatal, etkinlikler sırasında insanlar ve yemek arasındaki ilişkiyi öne çıkarıyor. Her kültürden insanı bir araya gelmeye ve aperatif deneyiminin tadını çıkarmaya teşvik eden çatalın şekli, İtalyan stilini yansıtıyor.

FLOW MASA

Flow’un tablası Türkiye’nin en iyi ocaklarından elde edilen taşların saf ve aydınlatıcı tonlarından seçilmiş. Ayak bölümündeki pirinç işçilik ise Türk zanaatkârlarının el becerisini yansıtıyor.

NEST KOLTUK

Form ve işlevselliğe dayalı Nest koleksiyonundaki tasarımlar, çizgileri keskin ve belirgin, yumuşak ve amaca yönelik. İç mekân kullanımı için mükemmel olan Nest Soft koltuğunun her bir detayı pratik, işlevsel ve konforlu bir amaç için tasarlanmış. Ürünün deri veya kumaş versiyonunu bulmak mümkün.

Hazırlayan : MERGİM ÖZDAMAR

gizema@groupmedya.com