TOP

Sağlıklı Bir Uyku Deneyimini Keşfedin

Mutfakta geçirdiğimiz süre arttı, odalarımızda daha fazla yaşar olduk, peki yataklarımızda?

Aslında, evde geçirdiğimiz vakitlerde, oda, mutfak ve film alanı olarak yataklarımızı ilan ettik. Daha çok uyumaya, iyi bir uykunun bağışıklık sistemine olan etkisinden dolayı uykuya daha fazla önem vermeye başladık. Günün en az 3/1’ini yatağımızda geçirdik, bu durumda yataklarımızın hijyenine de dikkat etmeye özen gösterdik… 

Hijyene gösterilen önem, yatakta geçirilen sürenin artması, yatağın uyku alanlarından yaşam alanlarına evrilmesiyle beraber, uykuya dair bilinç her geçen gün artmaktadır. Bu bilincin artmasıyla beraber, Lova Yatak, yatak kumaşında %100 doğal bir ürün olarak Algua Spirulina’yı geliştirdi.

Algua Wellness olarak üretilen yatağın, tüm ölçüleri var. Bu teknolojide kumaş içerisine mikrokapsüllerle doğal alg özü yerleştirildi. Uyku sırasında sürtünme ile bu kapsüller açılarak, doğal sağlık tedavisi işlemi görüyor. Spirulina içerisinde 11 çeşit doğal vitamin, 10 çeşit mineral, 18 çeşit amino asit ve çeşitli koruyucu antioksidanlar bulunur. 

Yapılan bir araştırmada insanların, stres seviyelerinde artış olduğunu ve bu stresin bazı olumsuzlukları doğurduğunu kanıtlanmıştır. Yoğun stres, uykusuzluğa ve yorgunluğuna neden olmaktadır. Bu manada, özel olarak üretilen Restfull Alez, Yastık ve Yorgan Lova karbon ipliklerle, biriken statik elektriği emer ve vücutta biriken stresin azalmasına yardımcı olur. 

Hijyenik bir yaşam alanı, sağlıklı bir uyku deneyimi için size en yakın Lova Yatak, Doğtaş ve Kelebek mağazalarına gidebilirsiniz. 

iremnurhanisoglu96@gmail.com