TOP
Image Alt

Reklam

Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

 

Reklam Grup Başkanı

Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcıları

İsmail Küçük (Bölgeler)
ismailk@groupmedya.com

Reklam Direktörleri

Nurol Ceylan
nurolc@groupmedya.com

Nilüfer Araç
nilufera@groupmedya.com

Deniz Toz
denizt@groupmedya.com

Funda Gökgündüz
fundag@groupmedya.com

Reklam Koordinatörleri

Mehtap Yıldırım
mehtapy@groupmedya.com

Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Eren Enes (Bölgeler)
erene@groupmedya.com

Event ve Projeler Satış Koordinatörü

Gökhan Gülsoy
gokhang@groupmedya.com

Event ve Projeler Operasyon Direktörü

Ebru Döner
ebrud@groupmedya.com

Dergi Rezervasyon Müdürü

Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü

Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Reklam Teknik Müdürü

Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

Abone ve Eski Sayılar
Betül Gökçe
betulg@groupmedya.com

Post a Comment