TOP

RAHATLIĞIN ÖN PLANDA OLDUĞU MİNİMALİST BEYAZ MUTFAKLAR

Birçok aile için mutfak evin odak noktasıdır. Burada ev sahipleri yemek pişirmek ve yemekle kalmaz, güne başlarken ya da yorucu bir gün sonrasında mutfak aileler için adeta bir buluşma yeri gibi konumlandırılmıştır. Mutfağın günlük aktivitelerdeki önemi, mekanı sadeleştirmek ve minimalist bir estetik anlayışı yaratmak için en önemli nedendir. Eviniz ve uygulayacağınız alan ister küçük, ister büyük olsun, küçük minimalist dokunuşlarla mutfağınızı olduğundan daha ferah ve huzurlu hale getirebilirsiniz!

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  • Beyaz renk temiz ve sade hissettirdiği için minimalizmi iletmenin en kolay yolu olacaktır, beyaz ve krem tonlarını merkeze koyarak işe başlayın.
  • Çizgi ve desenleri sadeleştirip,dolaplarınızda göz yormayan dokular kullanın.
  • Fazla boş alan ve az eşya prensibine uyarak, tezgahlarınıza mümkün olduğunca az eşya koyun,temel olarak kullanacağınız eşyaları belirleyin, fazlasından kaçının.
  • Koyu ve boğucu renklerden uzak durup,açık renklere yönelin.Beyazı kirletmeden hareketlendirecek ahşap, metal, bakır gibi farklı malzemeler ve krem altın, toz pembe, şeftali gibi renkler kullanın.
studiogorman.com
bplusdesign.wordpress.com
autoblogsamurai.com
realsimple.com
cococozy.com

gizema@groupmedya.com