TOP

Porselen Sepeti’nden Şaşırtıcı Tasarımlar

Hayatı kolaylaştıran en pratik ürünler ve belki de daha önce görmediğiniz yepyeni tasarımlar porselensepeti.com ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor. Yeni nesil cam sefer tasından su hazneli yeşillik kaplarına, yemek pişirirken mutfağın tertemiz kalmasını sağlayan kapak standlarından şık ve kullanışlı su mataralarına kadar tüm tamamlayıcı ürünler mutfak aşkınızı pekiştirmek için tasarlandı.

 Porselensepeti.com, ziyaretçilerine her zevke uygun binlerce farklı porselen tasarımın yanı sıra en yeni ve en pratik ürünleri de sunuyor. Silikon ürünlerden cam saklama kaplarına, hediyelik eşyalardan pişirme ürünlerine kadar mutfağınızın ihtiyacı olan her şeyi bulabilirsiniz. Porselensepeti.com’da çoğu kişinin ilk kez tanışacağı bazı ürünler de var. Bu şaşırtıcı ürünlerin her biri hayatınızı kolaylaştırmak ve mutfak aşkınızı pekiştirmek için tasarlandı.

 Yeni nesil sefer tasınız modern ve çevre dostu

Kütahya Porselen’in yeni nesil sefer tası ile evinizde hazırladığınız yemekleri iş yerinize götürebilir, 24 saat sağlıklı beslenebilirsiniz. Modern tasarımı ve pratik özellikleriyle ‘Çantalı Cam Saklama Kabı’, çevre dostu yüksek kalite borosilikat camdan üretiliyor. Mikrodalga fırında kullanıma ve buzdolabında muhafazaya uygun malzemesiyle bu kaplar, içine konulan yiyeceklerin sıcaklık ve soğukluklarını uzun süre muhafaza ediyor. Cam sefer tasının fiyatı 140 TL.

 

Su hazneli cam kaplarla yeşillikler taptaze

Porselensepeti.com’daki şaşırtıcı ürünlerden bir diğeri de genellikle kolay bozulan yeşilliklerin daha uzun süre taze kalmasını sağlayan cam kaplar. Kütahya Porselen markalı bu cam saklama kapları, yan tutacakları sayesinde yeşilliklerin düz bir şekilde ve düzenli durmasını sağlıyor. Alt kısmındaki su haznesi sayesinde yeşillikler suya temas ediyor. Suyun yenilenmesi ile buzdolabındaki maydonoz, nane, dereotu, roka gibi narin yeşilliklerin ömrü uzuyor. Bu kapların tüm parçaları kolayca sökülüp yıkanabiliyor. İki farklı modeli bulunan kaplar, porselensepeti.com ziyaretçileriyle 30 ile 55 TL’lik fiyatlarla buluşuyor.

 Mutfakta maksimum düzen için kepçe ve kapak standı

Yine Kütahya Porselen’in kepçe ve kapak standı da yemek pişirirken büyük kolaylık sağlıyor. İki yönlü olarak kullanılabilen bu standların bir yarısına tencere kapağını, diğer yarısına ise kaşığınızı koyabilirsiniz. Kapak ve kaşıklardan damlayan sıcak sıvılar, tabanda yer alan bölümde birikerek tezgahınızın tertemiz kalmasını sağlıyor. Mutfakta maksimum düzen ve pratiklik isteyen hanımların ve yemek pişirmeye meraklı beylerin vazgeçemeyeceği bu ürün katlanabilen kapak tutma aparatı sayesinde de yer kaplamadan muhafaza edilebiliyor. Bu özel tasarım porselensepeti.com’da 45 TL.

 En sevdiğiniz içeceğiniz ve atıştırmalıklarınız bir arada

Dış bölümü çarpma ve darbelere karşı koruyucu plastikten, iç bölümü sağlıklı camdan üretilen şeffaf su mataraları hem sıcak, hem de soğuk içecekler için bire bir. Tamamı şeffaf bu su matarasının alt kısmında ise ufak atıştırmalıklarınızı koymak için ek bir hazne bulunuyor. Ağızda kesinlikle metal ve plastik tadı oluşturmayan bu şık mataralar porselensepeti.com’da 55 TL’den bulunabilir.

[imagebrowser id=984]

nazi@mayamedya.com