TOP

Permolit ile Sağlık ve Güzellik Bir Arada

Permolit, her zaman en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunma hedefiyle en ileri teknolojileri kullanarak ürettiği dünya standardında boyalarıyla evlerimiz için hem sağlık hem de güzelliği bir arada sunuyor.

Permomax Serisi ile her cephede maksimum hijyen 

Permolit’in en ileri teknolojilerle ürettiği Permomax Serisi maksimum hijyen için her cephede güvenle uygulanabilir ve nereye uygulanırsa uygulansın oraya bambaşka bir hava katar.

Permomax Antibakteriyel Tavan Boyası

Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış antibakteriyel son kat tavan boyası olan Permomax Antibakteriyel, hastane, ameliyathane gibi sağlık kuruluşlarında, laboratuvar, okul, kreş ve çocuk odalarında, gıda üretim tesisi ve depo gibi hijyenik yüzey elde etmek istenilen mekanlar için özel üretilmiştir. Organik Uçucu Madde Miktarı (VOC) ile çevre dostu Permomax Antibakteriyel, sunduğu mükemmel beyazlık ile sağlıklı bir görünüm elde etmek için idealdir, uygulandığı yüzeylerin nefes almasını sağlar.

Permomax İpek Mat Antibakteriyel İç Cephe Boyası

Core-Shell teknolojisi ile üretilen ve tam silinebilir su bazlı son kat iç cephe boyası olan Permomax İpek Mat, uygulandığı yüzeyi yıllarca genç tutar. Antibakteriyel yapısı sayesinde ortamdaki havayı sağlıklı tutan, düşük Uçucu Organik Bileşik (VOC) değeri ile çevre dostu Permomax İpek Mat Antibakteriyel, leke tutmama özelliğiyle hayatınızı kolaylaştırır, ipek mat parlaklığıyla da uygulandığı yüzeye bambaşka bir hava katar.

Permomax Mat Antibakteriyel İç Cephe Boyası

Yapısındaki silikon ve özel katkı maddeleri sayesinde duvarlara nefes aldıran teknolojiye sahip Permomax Mat Antibakteriyel, rutubetli ortamlarda da güvenle uygulanabilir. Küf ve mantar oluşumunu da engelleyerek uygulandığı yüzeyleri korur, sağlıklı ve mutlulukla yaşanan mekanlar yaratır. 

Permomax Dış Cephe Boyası

Su bazlı yapısı ve ultra silikon teknolojisi ile yıllara meydan okuyan Permomax Dış Cephe, yüksek su iticiliğine sahip olduğu için zorlu hava koşullarına karşı maksimum direnç gösterir. Evinizin dış cephesi hem yıllara meydan okusun hem de güzelliğiyle komşularınızı büyülesin istiyorsanız Permomax Dış Cephe Boyası mükemmel bir seçim.

Monotip Antipas Boya

Monotip Antipas Boya ile paslı yüzeyler tarihe karışıyor. Her türlü paslı veya paslanır metal yüzeyde uygulanabilen astar ve son kat boyası Permolit Monotip; pas oluşumunu önleyen özel yapısı, parlak ve mat seçenekleriyle uygulandığı her alana ayrı bir güzellik getiriyor. Kurşun içermeyen yapısıyla güvenle uygulayabileceğiniz Permolit Monotip ile paslı yüzeylerle bir daha karşılaşmamak üzere vedalaşabilirsiniz.

Permokapı ile yıllara meydan okuyun

Her türlü mdf, kaplama, masif ahşap yüzeylere rahatlıkla uygulanabilen, kurşun içermeyen yapısıyla güvenle uygulanabilen Permokapı Amerikan Kapı Boyası, yüzey temizleyicileri gibi kimyasal etkilerin yanı sıra darbe gibi fiziksel etkilere karşı da dirençlidir. Permokapı’nın yıllarca sararmayan yapısı, mükemmel örtücülüğü ve kolay uygulanabilir yapısıyla kapılarınız yıllara meydan okurken, ahşabın doğallığını da ortaya çıkarır.

Permosil ile lekeleri kolayca silin

Nefes alabilen, örtücülüğü yüksek ve uygulaması kolay bir iç cephe boyası olan Permosil Silikonlu İç Cephe Boyası da Permolit’in en ileri teknolojileriyle üretiliyor. Silinebilir yapısı sayesinde kolayca temizlenen Permosil’le lekeler gidici, güzellik kalıcıdır. 

iremnurhanisoglu96@gmail.com