TOP

ÖZGÜN TARZLARI İLE İLHAM VEREN ON GEZGİN BLOGGER

Nathalie Wonders

Şimdiye kadar otuz ikiden fazla ülkeyi gezmiş olan Paris doğumlu gezgin, seyahatleri sırasında gezdiği yerleri eşsiz bir şekilde fotoğraflayarak takipçilerine ilham veriyor.

I Am Abyssinia

Seattle’da yaşayan stil ve seyahat bloggerı olan Ribicca, Santorini’den Costa Rica’ya kadar uzanan renkli seyahatlerini fotoğraflayarak takipçileri ile paylaşıyor.


Find Us Lost

Selena ve erkek arkadaşı Jacob, üç yıl önce Selena’nın erkek arkadaşını Amsterdam’a gitmeye ikna ettiği süreçten bu yana dünyayı keşfediyorlar ve yaşadıklarını takipçileri ile paylaşıyorlar.

Salt In Our Hair

Hannah ve Nick yolculuk tutkusunu arttıran fotoğrafları ile birlikte,seçtikleri yerleri, eğlenceli hikayeleri ve fotoğraf düzenleme ile ilgili ipuçlarını paylaşıyorlar.

Mamy Tall

Dünyayı eşsiz, tasarım seven bakış açısıyla görmek istiyorsanız gezici bir mimar olan Mamy Tall’ı takip edin. Dış cepheleri ve iç mekanları güzel bir şekilde yakalarken, aynı zamanda yol boyunca bazı moda gerçekliklerini de paylaşıyor.


Hello Emilie

Emilie Ristevski, Namibya’dan İskoçya’ya ve Orta Doğu’ya kadar her yere seyahat eden ve çektiği film karelerini andıran fotoğraflar ile Avrupa ve Asya ülkelerinin ötesine bakmalarını sağlayarak takipçilerine ilham veren bir blogger.

Nneka Julia

Detroit’li gezgin Nneka Julia rota belirlerken, egzotik ve kültürel açıdan zengin yerleri tercih ediyor ve bu büyülü coğrafyaları fotoğraflayarak takipçileri ile paylaşıyor.The Diary Of A Nomad

Letonya veya Özbekistan gibi insanların atladığı küçük ülkelere biraz daha yakından bakmak fotoğrafçi gezgin Jiay’nin takipçilerine ilham veriyor.

Chloe Barry-Hang

Chloe Barry-Hang rüya gibi plajlar, ışıkla aydınlatılmış ağaç evler ve yemyeşil manzara fotoğrafları ile takipçilerini bambaşka dünyalara taşıyor.

Polka Dot Passport

Nicola Easterby 19 yaşında Avrupa’ya ilk seyahatini yaptıktan sonra, bir yerde kalmanın onun için uygun olmayacağını hızla öğrendi ve o günden bu yana elliden fazla ülkeyi gezerek takipçileri ile paylaştı ve paylaşmaya devam ediyor.

gizema@groupmedya.com