TOP

ÖZEL TASARIMLAR

Draga & Aurel tasarımı Baxter marka Bauhaus tekli koltuk, 50’li yılların hatlarıyla karakterize edilmiş, modern ve özel bir üretim.

İTALYAN KİMLİĞİ

Baxter, felsefesini en üst düzeyde ayrıntı ve işçiliğe adayan, çağdaş ve lüks bir İtalyan markası. Markanın bünyesinde yer alan tasarımlar, özellikle deriye odaklanan bir üretim sürecinin ve her zaman gelenekselliği koruyan bir yaklaşımın sonucu. Çarpıcı, şık ve renkli parçalara sahip marka, dekorasyon dünyasının lider isimlerinden.

YAPI VE MALZEME

Özel seri üretim Bauhaus tekli koltuk, mat siyah vernikli metal bir iskelete, parlak pirinç ayaklara, sırt ve kol dayamalarına sahip. Kaplamaları sadece doğal deri olabilen koltuğun bölümleri talep üzerine farklı deri veya renkte temin edilebiliyor. Tasarımın sade ve orijinal yapısı, koltuğu hafif ve çok yönlü bir hale getirirken, kazayağı deseni baskılı deri koltuk kısmı ve safran rengi, modern ve dinamik dairelerde dikkat çeken bir dekoratif unsur oluyor.

İLHAM KAYNAĞI

Pratik ve renkli tasarım, 1950’li yılların ince bir analizinden alıyor ilhamını. Bauhaus koltuk dönemin düzenli ve temiz hatlarını taşıyan modern bir tasarım olarak yeniden doğuyor.

Luigi ve Paolo Bestetti tarafından kurulan Baxter, şık ve pratik tasarımlara imza atıyor.
Draga & Aurel tasarımı Baxter marka Bauhaus tekli koltuk , Moda Bagno.

Hazırlayan : MERGİM ÖZDAMAR

gizema@groupmedya.com