TOP

OFİS İÇİN EN GÜZEL RENK ÖNERİLERİ

Bir ofisi tasarlarken, içine ne koyacağınıza ve her şeyin nereye gideceğine tamamen odaklanmanız oldukça önemlidir. Ne tür bir masa almanız gerektiğinden, kaç koltuğunuz olması gerektiğinden, bir kanepeye ihtiyacınız varsa ve rafların alanda nasıl çalışacağından endişe duyabilirsiniz. Bunların hepsi önemli hususlar vardır. Ancak, ofisinizin başka bir önemli bölümü de renk şemasıdır. Renk şeması mekanın görünüşünü ve hissini tanımlayacaktır, bu nedenle bir ofisi planlarken veya yeniden tasarlarken düşünmeniz önemlidir. Size ilham verecek renk şemalarına bakın ve en uygun olanına ofisiniz de yer verin.

homedit.com

Ofisinizin modern görünmesini istiyorsanız, beyaz bir renk düzenini tercih edebilirsiniz. Beyaz renk şemaları ferahlık hissi vererek ofislerde rahat çalışma ortamı yaratır. Orada çok fazla zaman geçirdiğiniz için, istediğiniz son yer alanın bir süre sonra sıkışık hissettirmesini istemezsiniz.

Diğer bir seçenek ise, ofis için renk şemalarındaki zengin ahşap ve diğer nötr tonlardır. Süite benzeyen ofislerinden birini istiyorsanız, döşeme, lambri ve mobilyada ahşap dokuları kullanmayı düşünün.

homedit.com

Ev ofisi renk şemaları için bir başka fikir ise nötr tonları ve mavi tonlarını birleştirmek. Uygun mobilyalarla birlikte bu durum açık beyaz duvarlara ve tavana karşı modern bir çekicilik yaratır.

arkitera.com

Bir mekanda bol miktarda renkten hoşlanıyorsanız, ofisinizi parlak renkler kullanarak tasarlayabilrsiniz. Beyaz renkler ofise modern bir çekicilik katarken, renkler daha da belirginlik katacaktır.

gizema@groupmedya.com