TOP

MOBİLYANIN YENİ ADRESİ: TREZZ

Kişiye özel tasarım mobilya anlayışına yeni bir soluk getiren Trezz, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, kaliteden ödün vermeyen ve hayatınıza dokunan tasarımlar sunuyor.

Uzun yıllardır birçok başarılı projeye imza atmış iç mimar Tayfun Mumcu ve dekorasyonda incelikli zevki ile önce çıkan tasarımcı Rezzan Benardete’nin ortak zevk ve tecrübelerinin bir araya geldiği Trezz estetik ve kaliteyi tasarım anlayışının merkezine koyuyor.

Gold, patine, cilalı ve çınar kaplama masa, sandalye, sehpa ve komodinler, bronz ve lake detaylı modern aydınlatmalar, kadife oturma elemanları, puf ve yastık ile geniş ürün gamının olduğu

Trezz, kullanılan her türlü malzemenin üstün kalite anlayışına uygun olmasının yanı sıra detaylardaki ince işçilikle de ayrışıyor. İhtiyaca yönelik özel ebatlar ve kullanılacağı mekanlara uygun malzemelerle her seferinde yeniden yorumlanma imkanına sahip Trezz mobilyalar, zamansız ve özgün tasarımları ile mekan dekorasyonunda farklılık arayan müşterilerine yeni bir kapı açıyor. Kullanıldığı alanların atmosferini yükselten, tasarımları ile benzersiz bir karaktere sahip Trezz ile tanışmak isteyenler, İstanbul Beymen Zorlu’da ürünleri görme fırsatına sahip olurken, aynı zamanda Bebek’teki Trezz mobilya showroomunu ziyaret ederek ürünlerle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirler.

gizema@groupmedya.com