TOP

Miele’den yeni bir çamaşır bakım serisi

Çamaşırlarınız için yeni bir çağ başlıyor. Yeni Miele W1 serisi ile daha temiz, daha rahat, kişisel taleplerinize uygun ve şimdiye kadar olduğundan daha ekonomik yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Yıkama aşamasında devrim niteliğinde 3 yeni sistem mükemmel temizliğe ulaşmanızı sağlıyor. Miele PowerWash Sistemi, temizlik etkisini gözle görülür şekilde artırıyor. TwinDos sayesinde sıvı deterjan sadece renkli çamaşırlarınızı değil beyazları da mükemmel şekilde yıkıyor. CapDosing ile özel uygulamalar için mükemmel tamamlayıcı sonuçlar elde ediliyor.

Miele PowerWash Sistemi – %10 Daha İyi Temizleme Performansı

PowerWash Sistemi çamaşır yıkamada devrim yaratıyor. Şimdiye kadar erişilmeyen seviyede bir temizleme gücünü ve çamaşır bakımında hızlılığı sağlıyor. Sistem, Yoğun Islatma (Intensive Flow) ve QuickPowerWash programı olmak üzere 2 ana unsurla çalışıyor. Yoğun ıslatma prensibi Miele cihazlarında üstün yıkama kapasitesini sağlıyor. Özel olarak geliştirilen püskürtme döngüsü sayesinde deterjanın gücü maksimum seviyede kullanılıyor ve böylece yıkama etkisi yüksek oranda artıyor. Sadece görülebilen değil aynı zamanda objektif şekilde temizlik ölçülebiliyor. QuickPowerWash ile Miele şaşırtıcı derecede kısa sürede yüksek temizlik gücünü mümkün kılıyor.

TwinDos – Mükemmel Sıvı Deterjan Sistemi

Tam otomatik dozajlama – Bunun için TwinDos 2 seçenek sunuyor: Sıvı deterjanı ya da yumuşatıcıyı cihazla birlikte teslim edilen deterjan kartujuna doldurun veya Miele 2 aşama sisteminden faydalanın.  En iyi etkiyi yaratmak üzere TwinDos sistemi UltraPhase 1 ve UltraPhase 2’yi yıkama esnasında en uygun zamanda ve uygun dozajda ayarlıyor. Renkli veya beyaz çamaşırlar – TwinDos plus 2 kademeli sistem en yüksek yıkama etkisini hedefliyor ve piyasada bulunan en iyi sıvı deterjan sistemini tek tuşa basarak sağlıyor.

CapDosing – Özel Uygulamalar için İdeal Çözüm

Çamaşırlarınız için özel uygulamaları, Miele’nin tek kullanımlık kapsüllerini yumuşatıcı gözüne kolayca yerleştirerek kullanabilirsiniz. Miele çamaşır makinaları otomatik olarak kapsülün içindeki deterjanı yıkama sırasında en doğru zamanda alıyor.

Miele-W1-Camasır-Bakım-Serisi

nazi@mayamedya.com