TOP
Image Alt

Künye

İmtiyaz Sahibi Maya İletişim ve Tasarım Hizmetleri Adına 
Bige Daruga Çalışkan

Yayıncı
Nevzat Çalışkan (Sorumlu)

Genel Yayın Yönetmeni
Fulya Bozkurt
fulyab@groupmedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Çiğdem Hasanoğlu
cigdemh@groupmedya.com

Sanat Yönetmeni
Mustafa Mahir Özer
mustafam@groupmedya.com

Alışveriş Editörü  
Mergim Özdamar
mergimo@groupmedya.com

Stil Editörü
Hazal Balasar
hazalb@groupmedya.com

İNTERNET

Yazılım Geliştirme Uzmanı
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital İçerikler Direktörü
Gizem Kırca
gizemk@groupmedya.com

Dijital İçerik Editörü
Gizem Aysel
gizema@groupmedya.com

Dijital Projeler Satış Koordinatörü
Yasemin Bayat
yaseminb@groupmedya.com

Post a Comment