Logo

Künye

İmtiyaz Sahibi Maya İletişim ve Tasarım Hizmetleri Adına 
Bige Daruga Çalışkan

Yayıncı
Nevzat Çalışkan (Sorumlu)

Genel Yayın Yönetmeni
Fulya Bozkurt
fulyab@groupmedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Çiğdem Hasanoğlu
cigdemh@groupmedya.com

Kreatif Direktör
Halil Özbayrak
halilo@groupmedya.com

Sanat Yönetmeni
Mustafa Mahir Özer
mustafam@groupmedya.com

Alışveriş ve Stil Editörü  
Candan Durusöz Akgün
candand@groupmedya.com

Konular Editörü
Ilgın Gözelekli
ilging@groupmedya.com

 

 

 

 

İNTERNET

Yazılım Geliştirme Uzmanı
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

 

Dijital İçerik Editörü
Kübra Elmalı
kubrae@groupmedya.com

Dijital Operasyon Sorumlusu 

Selim Altınkaynak
selima@groupmedya.com