TOP

KRİSTAL BÜYÜ: ATELIER SWAROVSKI HOME COLLECTION

Ünlü tasarımcıların dokunuşları ile hayat bulan Atelier Swarovski Home Collection ürünleri, mimari ve dinamizmden aldığı ilhamla kristalin hayran bırakan doğasını yansıtıyor.

Bilinçli lüks vizyonu ile laboratuvar ortamında ürettiği pırlanta, değerli ve yarı değerli taşlar ile yerkürenin geleceğine yönelik üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Atelier Swarovski, dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan 2019 Home Collection’ı ile yaşam alanlarımıza dokunan alternatifler sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde ünlü aktris Penelope Cruz’un büyükannesinin yüzüğünden aldığı ilhamla tasarladığı Lab Grow pırlanta ve mücevherlerle çevreye saygılı çalışma koşullarının altını çizen Atelier Swarovski, 2016 yılında piyasaya sürdüğü ilk ev koleksiyonunun ardından bu yılki yeni koleksiyonunda Aldo Bakker, Andre Kikoski, Daniel Libeskind, Frederikson Stallard ve Tord Boontje ile yaptığı iş birliğinden doğan ürünler ile estetik ve teknoloji ile işlediği kristali yaratıcılık ile birleştirerek hayatın farklı alanlarına taşıyor.

Kristalin hem sıvı hem de mimari olabilen güzelliğinden yola çıkan Aldo Bakker tasarımı kâğıt ağırlıkları ve şişe kapakları, Tord Boontje tarafından geleceğe taşınan fütüristik dilin yansıdığı dekoratif fenerleri ve Andre Kikoski’nin heykelsi formlara sahip mumlukları koleksiyonun öne çıkan parçalarından.

Kanyon Jiwo Lounge’da bulabileceğiniz Atelier Swarovski koleksiyonları, özel günlerinizi anlamlandıran tutku nesnelerine dönüşüyor.

bugral@groupmedya.com