TOP

KONFOR ODAKLI MODERN BANYO TASARIMLARI

Modern banyolar basit ve temiz bir his yaratır. Modern banyo tasarlamak için geometrik şekiller ve desenler, temiz çizgiler, minimal renkler ve güncel mobilya modelleri kullandığınızdan emin olun. Böylece banyonuz, temizlik ve konfor için zahmetsizce modern bir sığınağa dönüşebilir.

Banyolar sıklıkla kullandığımız mekanlar olduğundan, önemi düşündüğümüzden çok daha büyüktür. Aydınlık ve neşeli olandan, sofistike ve heybetli olanlara kadar, modern banyolar çok uzun zamandır sınırların ötesine geçti. Bu modern detaylar, donuk banyoları fantastik rahatlama ve ferahlatıcı alanlara dönüştürdüler.

Geometrik şekiller, doğal renkler ve düz çizgiler, yüzyıl ortası modern tasarımın bir parçasıdır. Banyo mobilyaları, banyonuzu tasarlarken başlamak için harika bir yerdir. Köşeye modern bir sandalye ya da küçük bir kanepe koyarak odak noktası oluşturun. Modern banyonuza ne tür bir musluk, ayna ve aksesuar yerleştireceğinizi düşünürken uygun desen ve renkleri arayın.

Sadelik, modern tasarım için bir kuraldır. Açık ve organik alanı dağınıklıktan uzak tuttuğunuzdan emin olun. İstenmeyen kişisel eşyaları gizlemek için gömme rafları ve dolapları kullanın. Tüm banyo malzemelerini banyo alanınızdan uzak tutun, burası rahatlama ve temiz tasarım için bir yerdir, gereksiz şeylerle karıştırmayın. Minimalist tasarımdan ödün vermeden ilgi ve karakter eklemek için geometrik şekilli karo seçin.

Banyo duvarına çerçeveli geometrik şekilli aynalar asmak,,küçük raflara beyaz saksılar içerisinde yeşillikler yerleştirilmesi, beyaz ve gri tonlarda havlu kullanımı,ahşap ve betonun birlikte kullanılması,
banyonuza organik bir his kazandıracaktır.

Bağlantısız küvetler modern banyo tasarımları için temeldir. Denge çok önemlidir, bu nedenle, banyonuzu feng shui’nizi geliştiren bir noktaya stratejik olarak yerleştirerek küvetinizi simetrik ve keskin tutun. Geleneksel olarak, küvetler bilinen oval şekle sahiptir, ancak denemeye dikdörtgen veya ayaklı bir küvet ile başlayabilirsiniz.

gizema@groupmedya.com