TOP

Kişisel Kahve Köşeniz için İlham Veren 10 Muhteşem Tasarım Önerisi

Her kahve bağımlısı, cezvenin gerçekten herhangi bir mutfak eşyasından daha önemli olduğunu bilir. Ama çoğu zaman bu küçük mutfak eşyası ulaşılması zor bir köşeye itilir ve mükemmel bir fincan kahveye erişmek daha da zorlaşır. Kendi evinizde mis kokulu bir kahve keyfinin tadını çıkartmak için, iç mekanınız ne kadar dar olursa olsun, düzenleyeceğiniz bu kahve barı köşenizi çok seveceksiniz.

Sabahlarınızı çok daha iyi hale getirecek ve ihtiyacınız olan enerjiye ev yapımı favori kahvenize kavuşmak için kahve barı fikirlerimiz için okumaya devam edin.

#1 En Sevdiğiniz Kafeyi Taklit Edin

Mükemmel kahve barı, lezzetli bir fincan kahveyi uygun bir yerde yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar. Bu bitkilerle donatılmış evinizin herhangi bir köşesine de oldukça yakışacak ve pratik aynı zamanda enerjinizi yükseltecek kahve barını çok sevdik! Kahve tonları ve yeşillikleri eşleştirin ve kesinlikle yanlış yolda değilsiniz.

#2 Yeterli Depolama Alanı Sağlayın

Modern çiftlik evi tarzı bu vintage kahve barı dekorasyonu, tüm kahve malzemeleri muhafaza etmek için size en uygun tasarım olabilir. Yeterli depolama alanı sunarak odayı kalabalık göstermez.

#3 Bir Şifonyer Boyayın

Şık bir kahve barı ile ilgili en önemli temel şey, ne kadar kullanışlı olduğudur. Alanınızın geri kalanına uyum sağlayacak, sabahları hızlıca kahve yapmanıza pratik tasarımıyla zorluk çıkarmaması bu noktada oldukça önemli. İkinci elden aldığınız veya artık kullanmadığınız şifonyeri istediğiniz renge boyayın. Bütçe dostu bu fikir, minimalist tasarımdaki şifonyerin çoklu çekmeceleriyle ekstra depolama alanı sunması ek bir bonus sağlayacaktır.

#4 İlham Verici Detaylar

Bu oldukça dikkat çeken kahve barı şık bir New York kahve dükkanından çıkmış gibi görünüyor. Kahve barınıza endüstriyel görünüm vermek için mat siyahları ve geri kazanılmış ahşap dokulu parçaları tercih edin. Tüm görünümü gerçekten yükselten bu özel seramik kahve tabela ise ekstra bonus!

#5 Yerden Tasarruf Etmeyi Düşünün

Küçük bir alana sahipseniz duvara monteli raflar sizin için en büyük kolaylık olacaktır. Aslında sadece bir fincan kahve yapmak için bir yer değil, aynı zamanda oturmak ve sabah haberlerini okumak içinde size küçük bir alan sunuyor.

#6 Daha Fazla Aksesuar Ekleyin

Kahve barınızın mükemmel görünümü için aksesuarları bol kullanın. Dekorasyonda kullanacağınız sepetler ve bitkileriniz kahve barınızı hoş bir görünüme kavuşturacaktır. Yeterli alanınız yoksa gerektiğinde taşınabilir tekerlekli kahve barı işinize yarayacaktır.

#7 Eklektik Detayları Getirin

Basit aynı zamanda havadar boho tarzı dekorasyonu seviyorsanız, bu kahve kurulumuna bayılacaksınız. Hasır kitaplık, mutfağınıza ekstra depolama alanı sağlarken, kolay erişilebilir rafları sayesinde gününüzü kolaylaştıracaktır.

#8 İskandinav Esintileri Deneyin

Kahve barınızın dekorasyonunu açık ve havadar tutmanızı sağlayacak boğucu detaylardan arınmış Iskandinav stilinden esinlenin. Minimal detaylı seramik kupalar ve sadece ihtiyacını olanı barındıran dolap tasarımını çok seveceksiniz.

#9 Biraz Çiftlik Evi Cazibesi

Bir kahve barının beklendiği gibi tek bir amaca yani lezzetli bir fincan kahveye hizmet etmesi gerekir. Evinizde sadeliği tercih eden biriyseniz, kahve barınızın dekorasyonunu bu ilhamla aynı derece de basit tutun. Düz renklere ve birbiriyle eşleşen kupalarınıza sadık kalın ve kahve barınızın evinizin geri kalanıyla akışkan bir uyum içinde kalmasını sağlayın.

#10 Kullanılmayan Duvar Alanınızı Değerlendirin

Bu eğlenceli aynı zamanda küçük kahve barı dekorasyonu, inanılmaz derecede pratik ve kullanışlı bir tasarımı sahip. Kullanılmayan duvar alanınızın bir kısmını, kahve menüsü ve bir tente ile sevimli bir kahve barına dönüştürün!

iremnurhanisoglu96@gmail.com