TOP

İSTANBUL’DA BU YAZ YEPYENİ BİR MEKAN: THE 47 MUSIC & DRINKS

İstanbul, 18 Haziran 2019; Çırağan Palace Kempinski İstanbul bu yaz sezonu Boğaz’ın yanı başında açtığı yeni mekanı “The 47” ile şehre yepyeni bir soluk getiriyor.  Açık havada, tarz sahibi dekorasyonu, iddialı kokteylleri ve samimi ortamı ile dikkat çeken mekan yaz aylarında Boğaz’a karşı keyifle vakit geçirmek isteyenlerin yeni buluşma noktası.

Mekan, manzarası ve atmosferi kadar 47 farklı botanikten yapılmış kokteylleri ve onlara eşlik eden leziz atıştırmalıklarıyla Boğaz’a karşı en güzel gün batımına şahitlik eden noktalardan birinde yer alıyor.

İçeriye adım atıldığı anda tropik bir orman havası veren teras düzeni ve tasarımları, mekanın birçok yerinde asılı duran maymun dekorları, rustik, ahşap, mermer ve bakır malzemelerle endüstriyel tasarım birlikteliğinin sunulduğu oldukça sıcak, retro bir atmosfer eğlencenin keyfine varacakları bekliyor.

Mekandaki keyif unsurlarından bir diğeri de DJ performansı. Enfes kokteylleri yudumlarken müziğin ritmini hissetmek isteyenler canlı performans eşliğinde gecenin tadına varacaklar.

İstanbul’da Boğaz’ın kenarında kaliteli vakit geçirmek isteyenlerin şimdiden radarına giren mekan, Pazartesi günü hariç her gün 18:00-01:00 saatleri açık. DJ performansı ise Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları gerçekleşiyor.

gizema@groupmedya.com