TOP

İÇ MEKANLARDA TASARRUF ALANLARI

Yaşam alanları ne kadar geniş olursa olsun, her zaman daha fazla boş alan için evin sunduğu tüm avantajları kullanmak oldukça önemlidir.Bu işlevsel alanları yaratmak için evin kullanılabilecek her köşesini değerlendirin!

1.Merdiven altındaki boş alanlar

Her evde daha fazla depolama alanı kullanılabilir. Neyse ki merdiven altındaki sıkça ihmal edilen alanlar, çekmeceler ve dolaplar için ideal bir yer ve alternatif dinlenme alanları sağlayabilir. Örneğin, merdiven altı deposu,ayakkabıların ve diğer ürünlerin saklanması için ayrı bir alan sunar. Basit donanımı ve detaylarıyla duvarın arkasına saklanmış bir depo oldukça şık görünecektir.

trendhmdcr.com
bobvila.com

2.Yatak altları

Yatak altında giysi için iki çekmece, ekstra çarşaflar, oyuncaklar ve çeşitli ürünler için yer açmak yatağı daha işlevsel kılacaktır.Yer tasarrufu sağlayan tasarımlar, ek depolama çekmecesi ile saklama konusunda endişelenmenize gerek yok, çünkü uzun ömürlü sağlam koruma rayları güvenlik sağlar.

indomen.m

3.Ekstra saklama alanı için monte dolaplar

Bir eşya dolabı çok sayıda eşyayı gizler. Eğer bu duvara monte edilmiş bir dolap ise ayrıca fazla yer kaplamayacak ve daha işlevsel olacaktır.

empatika.uk

4.Dolap içerisine eklenen ekstra raflar

Dolabın içerisine eklenecek ekstra raf fikri kalabalık yaratacağı düşüncesi ile gözünüzü korkutmasın.Aksine fazladan eklenen raflar sayesinde her boyutta daha çok eşyayı koyabileceğiniz alanlar tasarlamış olacaksınız.

e-interjeras.lt

5.Duvara monte açılır,kapanır masa ve tezgah

Özellikle küçük alanlar için masaların açılır kapanır olması fazlaca alan kazanımı sağlayacaktır. Mutfak masasını katlayın,hatta sandalyeleri de katlanır seçin, böylece tüm kullanım alanının kontrolü sizin elinizde olacaktır.

france-annuaire-blogs.com

gizema@groupmedya.com