TOP

Hummel AW20 Sport Koleksiyonu ile Sofistike Bir Görünüm

Hummel, sporun gücüne duydukları inançla dünyayı değiştiren muhteşem insanları desteklediği Love Athletes kampanyasının yoğun ilgi altında devam ettiğini duyurdu.

Yakında çıkacak yeni Sport Style koleksiyonunun kullanıcılar ile buluşması, uyum içinde ilerleyen Love Athletes AW20 kampanyası, kendi disiplinlerinde oyunun kurallarını değiştiren ilham verici Türkiye’den 13 yeni sporcuları ile meraklılarıyla buluşturuyor.

Şehir hayatından ilham alan, hummel’ın AW20 Sport Style koleksiyonu, stil ve inovasyonun yanında markanın sofistike yaklaşımını yansıtırken sürdürülebilir malzemelerin kullanımına odaklanıyor. Sade ve şık renk çeşitleri, İskandinav yalın stilini ve eşit mesafede endüstrinin önde gelen performansını sunabilmek için ikonik hummel şevron ve logosu ile harika bir görünüm sağlıyor.

hummel seamless ürünleri dört yönlü esnek kumaşı, güçlü hareket özgürlüğü ve çok yönlü kullanım için tasarlanmış. Rahat ve son derece konforlu olan yüksek kaliteli teknik kumaşların kullanıldığı bu parçalar, BEECOOL teknolojisi ile de size yüksek nefes alabilirlik, hızlı ve maksimum kuruluk sunuyor.

Kuru ve serin tutmak için geliştirilen hummel BEECOOL teknolojisi, size en iyi performansınızı sergileme fırsatını sunuyor. BEECOOL teknolojisi ile donatılmış olan hummel ürünleriyle cildiniz nefes alırken kıyafetiniz hızlı bir şekilde kuruyup size maksimum rahatlık sağlıyor.

hummel Sport Style koleksiyonu hummel.com.tr ve Vadi, Hilltown, Emaar, İstanbul Forum, Marmara Forum, Ankara Gordion, İzmir Agora ve Bursa Korupark’ta meraklıları ile buluşacak.

iremnurhanisoglu96@gmail.com