TOP

HAYVAN DOSTU TASARIMLAR

Irmak Seküoğlu ve Ece Baç’ın sevgili dostlarımız için yalın ve mimari çizgilere sahip tasarımlar yapma fikriyle kurduğu Pet-Ture, iyi tasarımı türler ötesi boyuta taşıyor.

Hayvan dostlarıyla birlikte yaşayanların ortak dertlerinden biri de onların en üst düzeyde konfora sahip olmasını sağlarken estetikten de taviz vermeyen yuva bulamamaktır herhalde. Bu durumdan muzdarip iki iç mimarın kurduğu Pet-Ture markası herkesin derdine çare olacak tasarımlar yapıyor.

Markanın kurucuları Irmak Seküoğlu ve Ece Baç, Bilkent Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden 2012 yılında mezun olmuş. Profesyonel hayatlarına İstanbul’da devam eden ikilinin çocukluk hayaliymiş Pet-Ture. Saklamak değil göstermek isteyeceğiniz yuvalar tasarlayan iki yakın arkadaş, doğal ahşabın sıcaklığını kaliteli işçilikle buluşturarak, evinizin başköşesine koymak isteyeceğiniz çizgide ürünlere imza atıyor.

Kedi evi

En önemli kriterleri kullanım ve temizlik kolaylığı sağlamak. Bütün yuvalarda su bazlı cila ve yıkanabilir pamuklu kumaş minderler kullanıyorlar. Frenli tekerlekleri sayesinde kolayca hareket ettirebileceğiniz yuvaları istediğiniz alana kolayca taşıyabilirsiniz. Ayarlı stoper sayesinde yerleştirdiğiniz yerde hareket etmesini engelleyebilirsiniz. Pet-Ture ürünlerine markanın kendi web adresinin yanı sıra Vakkorama mağazalarından da ulaşabilirsiniz. ❚ pet-ture.com

Hazırlayan: Çiğdem Hasanoğlu

seda@mayadijital.com