TOP

Hayallerin En Tatlı Hali…

kurabiye

Günümüz kurabiye ve kekleri lezzet bakımızdan değişmese de görüntü itibari ile çok değişti. İşin içine tasarım ve yaratıcılık girdi. Çizgi filmden fırlamışçasına süslenmiş ve rengarenk kurabiyeler, kekler lezzeti kadar görüntüsüyle de bizlere hitap eder oldu.

Annelerimizin bu gizli tarifini sevimli tasarımlarıyla birleştiren Kurabiye Kamyonu, müşterilerine bir hayal dünyasının kapılarını aralıyor. Kurabiye Kamyonu’nda her konsepte uygun bir kurabiye, cupcake ya da pasta bulmanız mümkün. Özel günlere renk ve lezzet katması için tercih edilen bu tatları, 1. yaş, anneler ve babalar günü, baby shower, diş buğdayı, doğum günü, nişan, düğün, bekarlığa veda kısacası tüm organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz. Her biri size özel olarak hazırlanmakta.

Bu sevimli kurabiyeleri e-mail yolu ile sipariş verip, kargo ile kapınıza kadar da getirtebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine gönderimleri mevcut.

Son olarak Kurabiye Kamyonu’nun kurslarından bahsetmek istiyorum. Eğer siz de bu işi sanat olarak görüyor ve bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız Kurabiye Kamyonu’nun kurslarına mutlaka katılmalısınız. Kurabiye, cupcake ve pasta süslemesinin inceliklerini öğrenip sevdiklerinize kendi elleriniz ile hazırlayabilirsiniz.

www.kurabiyekamyonu.com

tugceylmz42@gmail.com