TOP

FENG SHUI İLE YAŞAM ALANLARINIZA ENERJİ YAYIN

Feng Shui ile yaşam alanlarınızda daha iyi bir enerji oluşturabilmeniz mümkün. Feng Shui, rahat bir uykuya, yaratıcılığa ve başarıya katkıda bulunabilir. Önereceğimiz 5 feng shui ipucunu dekorasyonunuzda uygulamak için daha fazla beklemeyin!

1.Feng Shui’ye göre Çinlilerin yaşam enerjisi olan Chi, yaşam alanlarınızın giriş kısmıdır. Burası olumlu fırsatların giriş sağladığı yer olarak kabul edilir. Ayrıca buna göre bahçe ve kapı önünün de eviniz, ofisiniz kadar temiz olduğuna emin olun.

2. Dağınıklığa dolayısıyla sıkışmış enerjiye yer vermeyin. Mobilya veya aksesuarlarınızın kendilerine ait birer alanı olsun.

3. Beş elementin de renklerinin bulunmasına özen gösterin. Mesela, Uzakdoğu’da şansın rengi olarak bilinen kırmızı renkte bir obje, gözünüzün önünde bir yerlerde mutlaka bulunmalı.

4. Fazlalıklardan kurtulun. Kullanılmayan, eskimiş, kırılmış ne varsa ortadan kaldırın. Yaşam alanlarınızı hafifletin. Zihninizin de hafiflediğini fark edeceksiniz.

5. Doğanın gücüne ve bereketine inanın. Yaşam alanlarınızda canlı bitkilere yer verin. Göreceksiniz, enerjileri size iyi gelece.

seda@mayadijital.com