Logo

Evlerde Yenilenme Hareketi Başlatacak Koçtaş’ın Yepyeni Dekorasyon Dergisi ‘Yaşayan Evler’ Çıktı!

Geri1 of 2İleri


Evini ve yaşam alanlarını güzelleştirmek isteyenlerin merkezi olan Koçtaş, bu sezonu dekorasyonda yenilenme hareketi başlatacak yepyeni ‘Yaşayan Evler’ dergisiyle karşılıyor. Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda tanıtılan ‘Yaşayan Evler’ dergisinde dekorasyon, aksesuar, mobilya ve düzenleme kategorilerinde bin yeni ürünün yanı sıra yaratıcı fikirler ve hayatı kolaylaştıracak öneriler yer alıyor. Dekorasyondaki renk, desen ve trendleri mercek altına alan derginin ilk sayısında sanatçı Erol Evgin, moda tasarımcısı Bahar Korçan, Japon toplama ve düzenleme uzmanı Marie Kondo ve Lunapark Tasarım Ajansı’nın kurucu ortakları Murat Tamgüç ile Bertan Berk’in röportajlarına yer veriliyor. Ev ve yaşam alanları ile ilgili tüm ihtiyaç ve öneriler, uygun fiyatlarla ‘Yaşayan Evler’ dergisinde sizleri bekliyor. 

Duvarlarda gözde renkler: Koçtaş güvencesiyle satışa sunulan Fabel boyanın zengin renk skalası ve uygun fiyat garantisiyle sezonun en beğenilen renklerini duvarlarınıza taşıyor.

Duvarlar, geometrik desenli duvar kâğıtlar ve doğal taşlarla yepyeni bir boyut kazanıyor. Her odanın kendi yapısına uygun duvar kâğıtlarıyla evlerde hızlı ve masrafsız bir değişim yaratmak mümkün. İçinde barındırdığı renkleri net bir şekilde yansıtan geometrik desenli duvar kâğıtları odaya hareket ve derinlik katıyor.

Parkeye yeni bir yorum: Bir odanın zemin kaplaması yaşam alanlarının atmosferini etkiliyor. Koçtaş’ta bulabileceğiniz, sıcak ve doğal görünümüyle tercih sebebi olan ahşap zemin kaplamaları, evin her odası için kullanışlı çözümler sunuyor. 

Seramik konforu: Tüm zamanların modası olan doğal taşlar, salon ve oturma odalarında seçilen bölgeleri vurgulamak için kullanılabiliyor. Ahşabın sıcaklığını seramiğin kolay kullanım özellikleriyle bir araya getiren ahşap görünümlü seramikler, üstün dayanıklılık özellikleriyle dekorasyonda ilk tercihler arasında yer alıyor.

Tamamlayıcı stil: Koçtaş’ta bulabileceğiniz birbirleriyle uyumlu stildeki kapı ve kulp seçimiyle odanızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Özellikle yuvarlak desenli panel kapılarda dairesel formlu kulplar, köşeli desenli kapılarda ise köşeli veya düz formlu tercihler dikkat çekiyor.

Geri1 of 2İleri

Mehmet Emin Çetin