TOP

EVİNİZİ TAZELEYEN YAZ FİKİRLERİ

1.Baharı yansıtan mobilyaları,tekstil ürünlerini ve duvar boyalarını kullanarak işe başlayabilirsiniz. Renkli, canlı seçeneklerden faydalanarak evinizde hoş bir görüntü yaratın.

2. İsterseniz tüm duvarı ya da odanızın belirli bir kısmını canlı ve enerji veren bir renge boyayın. Limon sarısı, pudra pembe ya da bulut mavisi her zaman doğru seçenekler olacakıtr. İki renkli bir görünüm elde etmek istiyorsanız, duvarda kullandığınız rengin hakim olan renge uyumlu olmasına dikkat edin.

3. Mobilyalarınızın yerini değiştirerek ya da birkaç eşyayı kaldırarak yeni ve daha ferah bir yerleşim düzeni oluşturmayı deneyin.

4. Duvarlar yazı yansıtan en güzel alanlardır.Basit çerçevelere sevdiğiniz renk ve desenlerde resim ya da fotoğraflar yerleştirip evinize hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.Ayrıca işlevsel ve renkli rafları, makrome duvar dekoru tasarımlarını değerlendirebilirsiniz.

5. Sadeleştirme yaparken yazın tazeliğini yansıtmak için aksesuarların sayısını da azaltabilirsiniz. Birbirine uyum sağlayan ve göz yormayan aksesuarları tercih etmeniz iyi olacaktır.

6. Kış geride kaldığı için artık halılara ihtiyaç duymuyoruz ve bu nedenle renkli ve geleneksel motifleri yansıtan kilimleri kullanmanın zamanı çoktan geldi.İsterseniz yere serin ya da duvara asın, kilimler evinize bohem bir dinamizm katacaktır.

7. Bitkiler ve çiçekler yazı evinize getirmeniz açısından oldukça doğru bir seçim olacaktır. Cam bir vazo içerisinde ya da seramik bir saksıda bitkiler oldukça şık duracaktır.

gizema@groupmedya.com