TOP

EVİNİZİ CANLANDIRMANIN BEŞ YOLU

Bedenimizi güçlendirmek, toksinlerden arınmak ve daha iyi görünmek için sık sık detoks yöntemine başvuruyoruz. Peki zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz, üzerimizdeki etkisi oldukça fazla olan evimiz için de bunu uygulayabilir miyiz? Beş adımda evinizi tüm negatif enerjilerden arındırmanız ve eskisinden daha iyi hale getirmeniz mümkün. Şimdi detoks zamanı!

Gereksiz şeyleri temizleyin

Düzensiz olan dolaplarınızı toparlayın, kirli saç ve makyaj fırçalarını temizleyin. Uzun zamandır kirli ve dağınık kaldığını düşündüğünüz her yeri ve eşyayı derinlemesine temizlediğinizden emin olun.

Evinizi havalandırın

Penceleri sonuna kadar açın ve evinizin uzun bir süre hava almasına izin verin.Pencere kenarına enerji ve güzel koku yayması için birkaç bitki koyabilirsiniz.

Elektronik aksamınızı düzenleyin

Elektronik eşyalarınız için bir köşe belirleyin ve eşyaları o köşeye düzenli bir şekilde yerleştirin.Böylece aradıklarınızı kolaylıkla bulabilir ve oda içerisinde bir düzen oluşturabilirsiniz.

Eski eşyalarınızdan kurtulun

Negatif enerji taşıdığına inanılan eski eşyaların kötü etkisinden kurtulun. Eski duyguları, hatıraları barındıran kullanışsız eşyaları kaldırın.Bu eşyalar yerine size enerji vereceğini düşündüğünüz yeni objeler koyabilirsiniz.

Evinizi derinlemesine temizleyin.

Tarihi geçmiş olan tüm ürünleri atın, kullanmadığınız eşyalardan ve kıyafetlerden kurtulun. Evinizin her köşesini derinlemesine temizleyin.

gizema@groupmedya.com