TOP

EN YENİLER

MODERN KONFOR

Konforlu ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Gravity Plus koltuk takımı ile şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Gravity Plus, çağdaş hatlardaki formu ve detaylarındaki kusursuz dokunuşlarla yaşam alanlarında kendine vazgeçilmez bir yer ediniyor.

ÖZGÜN TASARIMLAR

Kullanıcıların beklentilerine ve değişen trendlere uyumlu anahtar ve prizler geliştiren Günsan, Radius Design serisiyle özgün zevkleri tasarımla buluşturuyor. Kedi, gitar, çiçek, kahve gibi desenli figürleriyle kullanıcıların karakterlerini yansıtacak ürünler geliştiren Günsan, dekorasyona özgün bir yaklaşım getiriyor.

AKDENİZ ESİNTİLERİ

Fiolas, tüm duyulara hitap eden mum koleksiyonuna mandalina çiçeklerinin tazeliği ve iris çiçeğinin pudramsı dokunuşunu hissedebileceğiniz Iris Blush serisi ile mekânlarında masmavi denizlerin uzak diyarlardan getirdiği çiçeksi ve odunsu notaları duymak isteyenlere özel Sea Side Story serisini ekledi.

ÇAY KEYFİ

Karaca sevdiklerimizle paylaştığımız anlara eşlik etmeye devam ediyor. Demlikleri ve çay makineleri ile Türkiye’de çay demleme kültürünün önemli bir parçası haline gelen Karaca geleneksel Türk çayının birleştirici yönünün de temsilcisi. Bu doğrultuda da çay severleri keyifle içilecek iyi bir çay demlemenin inceliklerini öğrenmeye çağırıyor.

KAHVE DURAĞI

Dünyanın en ünlü kahve zincirlerinden Caffè Nero, Bebek mağazasının açılışıyla misafirlerine yepyeni bir deneyim sunuyor. Semtin geçmişi ve kendine özgü dokusu korunarak tasarlanan mağaza, yalnızca mimari ve dekoratif özelliklerle değil, yenilenen ürün gamı ve hizmet anlayışıyla da farklılık yaratıyor, keyifle vakit geçirilecek bir atmosfer sunuyor ziyaretçilerine.

ESTETİK DOKUNUŞLAR

İç ve dış mekânda 500’den fazla ürünü tüketiciyle buluşturan Siesta Büyükçekmece’deki fabrikasına düzenlenen basın gezisinde rattan, contract ve bahçe koleksiyonlarından oluşan tasarımlar tanıtıldı.
Siesta Mobilya Onursal Başkanı İzzet Işıldar, Yönetim Kurulu Üyesi Taylan Işıldar ve Satış Müdürü Ali Kemal Erden’in eşlik ettiği gezide, fabrikanın üretim birimi, AR-GE bölümü, depo ve montaj birimleri gibi farklı üretim bölümleri ziyaret edildi, tüm süreçler yerinde görüldü.

Hazırlayan : MERGİM ÖZDAMAR

gizema@groupmedya.com