TOP

EN YENİLER

YAZ BAHÇELERİ

Güneşin yüzünü göstermeye başladığı bu günlerde, yaz aylarının dinamik ve sıcak ruhu mekânlarda da hissediliyor. Seramiksan’ın yaz bahçeleri ve teraslar için özel olarak tasarladığı Andezit ve Grit serileri, gün boyu vakit geçirilecek keyifli yaşam alanları oluşturuyor.

DUVARLARDA BAHAR

Bahar coşkusunu içimizde hissettiğimiz bu günlerde yeşili, çiçeği, bitkiyi yaşam alanlarımıza taşımak geliyor içimizden.Duvar dekorasyonuna yepyeni bir soluk getiren Artepera, metal duvar tabloları ile bahar heyecanını evlerimize taşıyor.

STİL SAHİBİ YATAK ODALARI

Sıra dışı ve zarif tarzıyla Valeron,özgün yatak odalarına sahip olmak isteyen ince zevkli kişilere hitap ediyor. Yeni sezon koleksiyonundaki özel desenlerinin yanı sıra benzersiz dokusu ve zarif duruşuyla yatak odalarına
ihtişamlı bir hava katan nevresim takımlarıyla da şık yatak odalarına imza atıyor.

KONFOR ZAMANI

Somfy’nin motorlu tente sistemleri Connexoon uygulaması ile tablet ve cep telefonu gibi akıllı cihazlardan tek dokunuşla kumanda edilebilir hale getirilebiliyor.Yerinizden kalkmadan, bir dokunuşla tentenizi istediğiniz gibi yukarı ve aşağı hareket ettirebilirsiniz.

ÇEVRE DUYARLILIĞI

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, ‘Tecnica’ ürün ailesiyle her türlü zemin için yaratıcı, ekonomik, güvenli ve uzun ömürlü uygulamalar sunuyor.

Hazırlayan : MERGİM ÖZDAMAR

gizema@groupmedya.com