TOP

EN GÜNCEL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER VE AKILLI TASARIMLAR

Akıllı: Cavalier Maverick Taşınabilir Alexa Hoparlör Sistemi, ses kontrolü entegrasyonuyla elinizi kullanmadan müziği açmanıza, şarkıları değiştirmenize ve ses seviyesini ayarlamanıza izin veriyor. Müziği kontrol etmenin yanı sıra, hava durumu tahminleri, yeni güncellemeler ve diğer tüm Alexa imkânlarına sesinizle ulaşabiliyorsunuz. Çift pasif radyatörü ve odanızı sesle dolduran stereo sürücüleriyle etkileyici bir akustik deneyim sunan Maverick, yüksek güçlü şarj edilebilir pili sayesinde yolculuklarınız için de ideal.

Retro: Fakir Hausgeräte’nin çok amaçlı akıllı pişiricilerinin yer aldığı Gourmet Serisi, tatilde yemek yapma uğraşı ile vakit kaybetmek istemeyenlerin en büyük yardımcısı oluyor. Fakir Gourmet Serisi’nde yer alan Nosso, Guvech ve Cuisinier, ergonomik tasarımlarıyla hem dekoratif şıklık hem de mekândan tasarruf sağlıyor. Serideki tüm cihazlar, geniş LED
ekranları, dokunmatik panelleri ve 20 programlı menüleriyle pratik bir kullanım sunuyor.

Gastro: Arzum marka Shake’N Take Cool Blender kolay kullanımı, taşınabilir hazneleri ve ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor. Detoks içeceklerinden leziz meyve kokteyllerine, smoothie’lerden buzlu kahvelere kadar dilediğiniz lezzeti pratik bir şekilde, tek tuşla hazırlıyor. Özel paslanmaz çelik bıçakları ile buz kırabilme imkânı da sunan Arzum Shake’N Take Cool, 570 ve 400 ml kapasiteli BPA içermeyen karıştırma şişelerine sahip.

En Yeni: Beko’nun buhar destekli mini fırını, %95’e yakın homojen bir pişirme sağlıyor. Ürünün antrasit ve beyaz olmak üzere iki renk alternatifi mevcut. Tezgâhta az yer kaplayan fırın, Quartz ısıtıcıları sayesinde yüksek sıcaklıklara hızla ulaşarak, yemekleri kurutmadan pişiriyor. Çift camlı kapak sökülerek kolayca temizlenebiliyor.

Fonksiyonel: Kabuto Xtend Smart Carry-On Bavul, etkileyici birçok fonksiyonuyla uzun zamandır aradığınız kabin valizi. 40 litreden 60 litreye çıkabilen %50 ekstra iç hacmiyle, düşündüğünüzden daha fazla eşya alıyor. Parmak izi kilidiyle üstün güvenlik sağlayan tasarım ayrıca masaüstü
bilgisayarınızı ve akıllı telefonunuzu şarj edebilen, çıkarılabilir bir bataryaya da sahip. Batarya, çoğu akıllı telefonu sekiz kata kadar şarj edebiliyor.

Hazırlayan : MUSTAFA MAHİR ÖZER

gizema@groupmedya.com