TOP

EN GÜNCEL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER VE AKILLI TASARIMLAR

GURME:

Uutensil Stirr Otomatik Pan Karıştırıcı ile büyük bir dertten kurtulacaksınız. Bu cihaz çorbalarınızı, soslarınızı ve daha fazlasını mükemmel bir şekilde karıştırmak için tasarlanmış. Tek yapmanız gereken bir düğmeye basarak ürünün otomatik olarak dönmesini sağlamak. Dört
adet AA pil ile güçlendirilmiş Stirr, kabınızdaki malzemeleri karıştırırken siz de yapmanız gereken diğer işlerle ilgilenebilirsiniz.

BOTANİK:

Mutfağınızda kendi bahçenizi yaratabilirsiniz. Brot Lamp Germinator Duo bu konuda ufkunuzu açacaktır. Lamba şeklinde tasarlanan bu ürün sayesinde ışık yardımıyla tohumlarınızı filize dönüştürebilir, yenilebilir
bitkiler yetiştirebilirsiniz. Pişmiş topraktan üretilen formuyla oldukça sıcak bir görünüm sunan tasarımın paslanmaz çelik tepsisine tohumları yerleştirdikten sonra tek yapmanız gereken onları ıslak tutmaya dikkat etmek. Kısa bir süre sonra bitkileriniz hazır olacak.

PRATİK:

Sıcak yaz günlerinde hayatınıza konfor katacak olan Evapolar evaCHILL Kişisel Evaporatif Hava Soğutucusu, bireysel kullanıma uygun bir ürün olarak harikalar yaratıyor. Bu ürün sadece havayı soğutmuyor, aynı zamanda nemi dengeliyor ve havayı temizliyor.

İŞLEVSEL:

ARTIFOX Dikey Bisiklet Askılığı evde bisikletinizi nereye koyacağınız derdine son veriyor. Herhangi bir düz yüzeye kolayca monte edebileceğiniz tasarım neredeyse bütün bisiklet modelleri için uygun. Askılığı sadece üç vida kullanarak monte edebilirsiniz.

Hazırlayan : MUSTAFA MAHİR ÖZER

gizema@groupmedya.com