TOP

EN GÜNCEL TEKNOLOJİK ÜRÜNLER VE AKILLI TASARIMLAR

AKILLI TEKNOLOJİK ÜRÜNLER HAYAT STANDARTLARINI YÜKSELTİYOR.

PRATİK: SkyFloat Mid-Air Magnetic Tablet Tutacağı, tabletinizi veya akıllı telefonunuzu istediğiniz noktada kolayca kullanmanızı sağlıyor. Bütün akıllı cihazlar ve tabletler ile uyumlu olan bu fütüristik tasarım tavana monte edilebilen iki metal parça ile geliyor. SkyFloat, mutfak gibi ellerinizi başka amaçlar için kullandığınız alanlarda işinize çok yarayacak.

SES: Marshall Tufton Kablosuz Taşınabilir Bluetooth hoparlör yalnızca stil sahibi tasarımıyla değil, aynı zamanda inanılmaz ses kalitesiyle de
dikkat çekiyor. Klasik Marshall görünümünden ödün vermeyen bu hoparlör ile evinizde müzik dinlerken konserdeymiş gibi hissedeceksiniz. En az 20 saatlik çalma süresi sunan ürünün 30 metrelik bir Bluetooth aralığı var. Bu sayede Tufton hoparlörü evinizin neredeyse her yerinden kontrol edebiliyorsunuz.

AYDINLATMA: Jordi Canudas’ın tasarladığı Multicolored Paint-Dipped Aydınlatma, adeta bir modern sanat eseri gibi. Ampullerin boyaların içine daldırılmasıyla oluşturulan lamba, her biri öncekinden daha hafif olan küçük eşmerkezli daireler oluşturarak odanızın ambiyansını değiştiriyor.

ÇEVRE DOSTU: Ferv Kettle, ısı yalıtımlı olması sebebiyle hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlıyor. Diğerleri gibi suyu sadece kaynatmayan, aynı zamanda saatlerce sıcak tutan Ferv, ekolojik ürünler kategorisinde yer alıyor.

FONKSİYONEL: Dolapta veya ardiyede saklamak zorunda kalmayacağınız bir elektrik süpürge makinesi mi arıyorsunuz? O hade Mesa Handheld Elektrik Süpürgesi tam size göre! Konsept bir ürün olarak geliştirilen elektrik süpürgesini kullanmadığınız zaman bir saksı olarak görünen tasarımına yerleştirebilirsiniz.

Hazırlayan : MUSTAFA MAHİR ÖZER

gizema@groupmedya.com