TOP

ELEGAN ÇİZGİ

Statu Interior&Projects’in Kalamış’taki yeni showroom’u deneyimli tasarım ekibiyle kişiye özel ürün, proje tasarımı ve uygulama çözümleri sunuyor.

İtalyan modernizminin Türkiye’deki önemli temsilcilerinden biri olan Statu, yıllardır başarılı İtalyan markaları ile çalışmış olmanın verdiği deneyimi markanın yeni tasarımlarına Statu Interior&Projects olarak Kalamış’taki yeni showroom’unda mimar ve iç mimarlardan oluşan özel ekibi ile yansıtıyor.

Yaşam alanlarına yönelik her türlü gereksinime yanıt veren tasarım ekibi, fonksiyonel ve estetik mekânlar yaratıyor. Rolf Benz, MisuraEmme, Modulnova, Arketipo Firenze, Draenert, Reflex Angelo, Cattelan Italia, Nube, Gallotti Radice, Porada, Fiam, Gaia Gino gibi önde gelen markaların bünyesinde yer aldığı Statu, modern ve rafine tarzından ödün vermiyor. İtalyan tasarım mirasını yeniden yorumlayan ve çağın güncel trendlerine zamansız dokunuşlar katan ünlü tasarımlar, Statu ekibinin projeye özgü çözümleri ile kişiselleşiyor.

Modern kent yaşamının değişen istek ve ihtiyaçlarına yönelik işlevsel ve estetik yanı güçlü mekânlar tasarlayan Statu Interior&Projects, tasarımdan uygulamaya her detaya yönelik çözümler üretiyor.

umuty@groupmedya.com