TOP

Ece Vahapoğlu’ndan Son Kamp!

ECE VAHAPOGLU IDEAL 21 AFISISertifikalı wellness antrenörü olan Vahapoğlu, “Ece Vahapoğlu ile İdeal 21” programıyla katılımcıların 21 gün boyunca alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı yaşama geçişlerinde onları motive edecek.

Her sabah kapılarına teslim sağlıklı yemeklerle, doğa yürüyüşleriyle, fitness ve pilates grup dersleriyle, canlı kan analizi ve beslenme uzmanlarıyla, günlük ve haftalık kontrollerle programa katılan kadınların yaşamı değişecek.

21 GÜNDE DEĞİŞİM
Ev ve iş yaşantılarını sürdürürken katılımcılar 21 günde alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı yaşamaya, spor yapmaya ve doğru beslenmeye başlayacaklar. Daha sağlıklı, ince, fit, ışıltılı, enerjik, mutlu ve huzurlu hissedecekler.Puma’nın spor kıyafetleriyle katılımcılar, haftada 3 gün doğa yürüyüşü, haftada 3 gün Akatlar Club Sporium’da grup dersleriyle birlikte her hafta Ece Vahapoğlu tarafından motivasyon semineri, Life Co’nun beslenme uzmanları kontrolleriyle, kapıya teslim SafBox yemek paketleri ve GNC Live Well’in vitaminleriyle 21 günü sağlık dolu geçirecekler. Önce-Sonra kontrolleri ile programı başarıyla bitirenlere Tadım’dan sağlıklı atıştırmalık hediyeleri verilecek.

tugceylmz42@gmail.com