TOP

Doğtaş’ın WhatsApp ile Ücretsiz Mağaza Turunu ​Deneyimliyorum

Güvenli limanımız evimizi düzenlemeyi ve güzelleştirmeyi kuşkusuz pandemi döneminde daha çok ihtiyaç duyduk. Hayatın yoğun temposunda sadece akşamdan akşama gördüğüm ikili koltuğumu evde olduğum bu süreçte gün ışığında ne kadar renginin solmuş ve yıpranmış olduğunu farkettiğim de değiştirmenin zamanının geldiğini anladım.

Virüsle mücadelede alınan tedbirlerin aşamalı olarak kaldırılmasıyla hayatımız yavaş yavaş normale dönmeye başlasa da, “Yeni Normal” olarak adlandırdığımız bu dönem aslında eski alışkanlıklarımızı da değiştirmeye başladı bile.

Evden çıkmamaya özen gösterdiğim bu süreçte evim için ihtiyacım olan her şeyi de online sitelerden almaya çalışıyorum. Benim gibi evinizde yer kısıtlamanız varsa veya renk konusunda da kararsız kalıyor, uzman birinin görüşüyle ev alışverişimi yapmak istiyorum diyorsanız çözümü mobilya alışverişi yaparken keşfettiğim Doğtaş’ın WhatsApp üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirdiği mağaza turu uygulaması! Pandemiden önce de işleyen bu sistemi zaten denemek istiyordum, şimdi tam zamanına denk gelmiş oldu. Üstelik online mağaza turunu iç mimarlarla birlikte yapıyor ve ürünün boyutlarını, kumaşını inceleme imkanı buluyorsunuz.

Evinde Gör uygulaması için 444 34 87 numaralı hattı arayarak veya size en yakın Doğtaş mağazasının telefon numarasını arayarak size en uygun gün ve saatte randevu oluşturabilir, evinizin planını ve ölçülerini mimarlarla paylaştıktan sonra çizimi yapılan ve üç boyutlu yerleşim planlarını görebileceğiniz odalarınızda seçtiğiniz Doğtaş ürünlerinin evinizde nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Doğtaş mimarlarının size özel hazırlayacağı 3D sunumlarla beğendiğiniz Doğtaş ürünlerinin evinize yerleştirilmiş halini görebilme keyfini yaşayacağınız Evinde Gör adlı bu uygulama ile dekorasyon zevkinizle örtüşecek ürünleri çok pratik bir şekilde seçebilmeniz mümkün.

iremnurhanisoglu96@gmail.com