TOP

Doğa festivali

Dünyaca ünlü duvar kağıdı ve kumaş markalarını çatısı altında toplayan Dreams Wallpapers&Fabrics, doğadan esinlenen yeni koleksiyonlarıyla baharda evlerimizi renklendiriyor! Koleksiyonların odak temalarını ve yeni sezon trendlerini firma sahibi Meltem Kaya’dan dinledik.

MCM: Dreams’i bize tanıtır mısınız? Hangi markalarla çalışıyorsunuz?

Marka seçimimizi, yenilikleri takip eden ama geleneksel çizgileri de koruyan yapımız doğrultusunda yapıyoruz. York, Texdecor, Casadeco, Roberto Cavalli, NLXL, Fromental, Tekko, Acker, Sanderson, Morris&Co ve Libeco’yu Türkiye’de biz temsil ediyoruz.

MCM: Paris’te gerçekleşen Maison&Objet ve Deco Off sonrasında yeni sezonda ne gibi yeniliklerle karşılacağız?

Sanderson’un yeni koleksiyonu Voyage of Discovery renk ve desenleriyle ilgi çekecek. Egzotik bitki ve hayvanların resmedildiği Capuchins, botanik bir aura yaratan Clemantine, rengârenk mercanların yer aldığı Coral Reef, iri yaprakların bulunduğu Manila, egzotik çiçeklerin kapladığı Floreanna, eski tip haritaların desenlendiği Galapagos bunların örnekleri. Öte yandan dünyanın en köklü dekorasyon markalarından biri Morris&Co’nun Bird and Pomegranate’si, bugünün dekorasyon temalarını hala iyi kavrayan bir duvar kağıdı koleksiyonu. Meyvelerin yer aldığı Fruit serisi bu sıcak esintiyi evlere taşıyor.

MCM: Dreams’te yeni sezon ne gibi yenilikler olacak?

Bizim için 2014 çok önemli bir yıl; ailemize yeni katılan markalarla daha da büyüyoruz. Keyap’taki merkez ofisimizi genişleterek muhteşem bir mağazaya dönüştürüyoruz. Çalıştığımız mimarlar için iyi bir sunum alanı olsun istiyoruz. www.dreamswall.com

[imagebrowser id=1030]

nazi@mayamedya.com