TOP

DEKORASYON KONUSUNDA İLHAM VEREN KAYNAKLAR

Every Room Tells a Story – Kit Kemp

İç mimar Kit Kemp, renkli ve benzersiz evlerin yaratılması hakkında bildiklerini okuyucular ile paylaşıyor. Bu bu kitap bize ölçek, renk, desen ve antika ile modern bir karışımı nasıl ayarlayabileceğimizi ve gerçekten mekanları nasıl en iyi şekilde kişiselleştirebileceğimizi gösteriyor.The Shopkeeper’s Home – Caroline Rowland

Bu kitap sadece etraftaki en güzel tasarımları kapsayan bağımsız mağazalardan bazılarını sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda sahiplerinin ve evlerinin ardında onlarla buluşuyor. Rustikten sıra dışına kadar birçok farklı stil gösteren, burada bol miktarda tasarım, duvar ve zemin fikri bulacaksınız.

Hans Blomquist In Detail –Hans Blomquist

Hans Blomquist’in son kitabı, evde kontrast yaratmak için bir şaheser. Güzel olduğu kadar ilham verici bir kitap.

Decorating with Style –  Abigail Ahern

Belki de İngiltere’nin en ünlü iç tasarımcılarından biri olan Abigail Ahern’in bu kitabı ile mükemmelliği unutun. Dekorasyon ve iç tasarım ile risk alma, sevdiğiniz şeyleri benimseme ve evinizi muhteşem şeylerle doldurma güvenini kazanın. Uluslararası üne sahip iç mimara göre, en başarılı evler her zaman beklenmedik unsurlara sahiptir. Bu tarzın parayla hiçbir ilgisi olmadığını ve güvenle yapacağı her şeyi kanıtlayan Abigail, kendi tarzınızı belirlemenize yardımcı olacak temellere geri dönüyor, daha sonra farklı tarzları ve dönemleri karıştırıp düzenleyerek iç mekanları bir sonraki seviyeye nasıl çıkaracağınızı gösteriyor; biraz entrikayı, bir miktar maksimalist aydınlatma ya da dekoratif bir halıyla bir odaya enjekte etmek; büyüleyici, kendine has bir tarz oluşturmak için ölçek, renk ve doku ile uğraşın ve orjinal fikirleriniz ile harmanlayın.

Farrow & Ball Decorating with Colour – Ros Byam Shaw 

Boyanın ustası, Farrow ve Ball, Ros Byam Shaw’un yardımıyla, ihtiyacınız olan tüm boya ilhamını ele alan bir kitap yarattı. Dünyanın dört bir yanındaki gerçek evlere Paris’te dönüştürülmüş bir fabrikadan, Güney Almanya’da bir aile evine kadar yer veren kitap okumayı kolaylaştırmak için üç kategoriye (Klasik, Ülke ve Çağdaş) ayrılmıştır.

The Apartment Therapy Complete Home Book

İlham verici her tür ev ve tasarıma yer veren kitap ilham alınacak temalar konusunda harika bir el kitabı. Bu kitap aynı zamanda harika görünen ve yaşanabilir evlere övgüler sunuyor.

seda@mayadijital.com