TOP

ÇOCUK ODALARI İÇİN HER ŞEY LIL’GAEA CADDEBOSTAN MAĞAZASINDA!

Ödüllü tasarımların adresi Lil’Gaea İstanbul Cemil Topuzlu Caddesi üzerindeki mağazasında yeni yılda yepyeni ürünleriyle müşterilerini ağırlamaya hazır.

Pınar Yar Gövsa

Lil’Gaea el işçiliği ile yaptığı tüm üretimlerinde sağlığı, güvenliği, sadeliği ve yaratıcılığı ön plana tutmasıyla tanınıyor. Mobilyadan aksesuara, tekstilden oyuncağa dekoratif ürünlere 0-12 yaş arası bebek ve çocuklar için yapılan ekolojik, uzun ömürlü ve uyarlanabilir mobilyalar sayesinde Caddebostan’daki mağazası adeta bir cazibe merkezi haline dönüştü. 

Beşikten başlayan çocuk yatakları 90×190 cm boyutlarına kadar çeşitlenebiliyor. Dolap ve çekmece üniteleri, masa ve sandalyelerin yanı sıra çocuğunuzun odasına ihtiyacınız olan tüm aksesuarları da İstanbul Cemil Topuzlu mağazasında bulabilirsiniz. Birbirinden sevimli ve zarif illüstrasyonlarla bezeli poster sticker’lar, yeni doğan setleri, ev tekstili ürünleriyle içinden asla çıkmak istemeyeceğiniz bir yer burası. 

Lil’Gaea ekibi aynı zamanda çocuğunuzun odası için dekorasyon, iç mimari tasarım desteği de veriyor. Multi-disipliner alanlardan oluşan yaratıcı tasarım ekibi projeleri gerçekleştiriyor. Mağazaya girdiğinizde istek ve ihtiyaçlarınızı söylemeniz yeterli. Ekip, ilham panoları üzerinden talepleriniz doğrultusunda konseptler çalışıyor. Mobilyaların yanı sıra halıdan perdeye, duvar kağıdı çizimlerinden özel poster çalışmalarına kadar Pantone renk seçenekleriyle hayal dünyanızı gerçeğe dönüştürüyor.

bugral@groupmedya.com