TOP

ÇABASIZ ŞIKLIK

The Wild Hotel By Interni, nötr tonların doğal malzemeler ile buluştuğu iç ve dış mekan tasarımlarıyla çabasız şıklık kavramının altını çiziyor.

The Wild Hotel by Interni’nin sahibi Alex Vaneris

Birbirini taklit eden dekorasyona sahip lüks otellerden sıkılanlar için harika bir önerimiz var. Hedef kitlesini eklektik gezginler olarak tanımlayan The Wild by Interni, Mikonos’un en yenilerinden. Adanın çılgın kalabalığından uzakta, bakir ve saf kalabilmiş bir noktada konumlanan otel, sadece dekorasyon değil, bir yaşam tarzı önerisinde bulunuyor aslında. Burada lüks kavramı doğal malzemelerle yüceltiliyor. The Wild by Interni, ada yerlileri tarafından “ıssız kalan” olarak tanımlanan küçük bir plajdan alıyor adını. Bir zamanlar Mikonos’un en cesur balıkçılarının yaşadığı bu plaj, şimdilerde sakinliği ve pitoresk güzelliği ile büyülüyor.

Sağlıklı lezzetleri ve konforlu outdoor mobilyaları ile hizmet veren bu kendi halindeki plaj, kristal berraklığı ile aklınızdan çıkmayacak. İstediğinizde adanın diğer popüler adreslerine kolayca ulaşabilirsiniz çünkü The Wild Hotel, Kalafatis ve Kalo Livadi plajlarına sadece iki kilometre mesafede. Gerek tasarımı gerekse mutfağıyla gerçek bir Mikonos deneyimi sunmak konusunda da oldukça iddialı The Wild Hotel by Interni. Otelin, süit ve villalarında bütünlüklü bir tasarımın nasıl olması gerektiğine dair dekorasyon dersleri verildiğini söyleyebiliriz. Otantik malzemelerin bu denli bir yalın bir lüks deneyimi sunması son derece ilham verici. Keten çarşaflar doğal ahşaplarla buluşuyor. Her detayda geleneksel olanın günümüze entegre edildiğini görmek mümkün. Manzara ise kesintisiz olarak devam ediyor. The Wild Hotel by Interni’nin sahibi Mikonos’ta yıllardır hizmet veren Interni Restaurant’ın kurucusu Nikos Varveris. Otelin, en az Interni kadar popüler olmaya aday restoranı Ftelia Restaurant’a mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz.

Otel, iç ve dış mekânlarıyla yerel mimarinin sunduklarını avantaja çevirerek gerçek bir ada deneyimi sunuyor.
Ahşap, demir, hasır malzemelerin ön planda olduğu iç mekân tasarımlarında adanın geleneksel hayatından ilhamla oluşturulan kurgulara tanıklık ediyoruz. Ham dokularla güçlendirilmiş senaryolar, şık yaşam alanları için iddialı malzemelere ihtiyaç olmadığını kanıtlıyor.
Klasik bir Yunan ada evinin dingin konforundan ilhamla tasarlanan odalarda keten tekstiller, hasır sepetler ve ham ahşap mobilyalar tercih edilmiş.

Hazırlayan : ÇİĞDEM HASANOĞLU

gizema@groupmedya.com